Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat ismertek arra, hogy nagyobb eséllyel legyen szó fogantatásról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 14:49
 1/5 gelazso ***** válasza:

biztos van sok ilyen de hülyeség. legyél nyugodt és legyen a leendö apa termékeny. ne legyen a leendö anya tújsúlyos mert az is baj. szerintem minden más csak kuruzsló tanács.

jaaaa, és a jó szex a legfontosabb, akkor nem megy el senki kedve, ha elsöre nem is sikerülne

2012. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 hónap fogamzásgátló tabletta a kövi hónapba naponta 2 folsav és a hónap vége ++++ teszt
2012. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ha nem muszáj ne kapkodj be fog.gátlót! Én is gondoltam már rá, mert 1 éve nem jön a baba, elötte 5 évig szedtem antibébit, de gond van a hormonjaimmal így a fog.gátló szerintem csak összezavarna mindent.

Házi praktikák a felpócolt fenék szex után, ilyen-olyan pózok, de ezek vagy bejönnek vagy nem. Egy egészséges párnál nem kell praktika, csak türelem.

2012. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 hónap sikertelenség után, a 3. hónapban összejött a baba. A trükk, amit akkor másképp csináltam, mint előtte:


1. eldöntöttem, hogy nem érdekel, ha jönni akar jön, ha nem nem, előtte lévő hónapokban nagyon rá voltam stresszelve a dologra, most nem

2. az előtt a bizonyos szeretkezés előtt 1 hétig nem voltunk együtt a párommal

3. szeretkezés után egy percre gyertyaállásba vágtam magam


Ezt a 3 dolgot összerakva itt van a pocimban a pici bébikém. :)

Azt még hozzátenném, hogy mindez pé előtt 3 nappal történt, és mégis sikerült. Lehet közrejátszott, hogy pont apa szülinapja volt. :P

Szerintem egyébként a legfőbb az volt, hogy előtte sokáig nem voltunk együtt, és így sok és erős katona gyűlt össze. Előtte lévő hónapokban tartottuk a minden másnapi szexet, de szerintem az nem elég a jó minőség kitermelődéséhez. :)

2012. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, az első a legfontosabb: szex, amikor csak jól esik, a saját magatok örömére, ne a baba kedvéért. A felhőtlen, spontán szexben örömötöket lelitek, és ez alapja a jó közérzetnek, a boldogságnak és a kiegyensúlyozott léleknek, ami alapja annak, hogy sikerülhessen a baba. Én emellett hallottam teakúráról (cickafark tea a ciklus első felében, napi egy-két csésze, majd a peteéréstől napi egy-két csésze palástfű tea. Állítólag a harmadik havi teakúra sokaknál sikeres... :)). Javasolt folsavat és e-vitamint szedni. Előbbi segíti a fogantatást, az e-vitamin pedig a méh erősödésében segít. Mindezek mellett egészséges életmód. És majdnem elfelejtettem: sok szex, amikor csak jól esik. :)
2012. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!