Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már befejezhetem a parázást?

Most már befejezhetem a parázást?

Figyelt kérdés
Júni 30. körülre (mert nem pontos) vártam a mensimet, nem jött. Júni közepe felé volt 2 napig tartó barnázásom. Júli első 2 hetében még mindig nem jött meg a mensim, csináltam 3 terhességi tesztet, mindhárom negatív lett. Tegnap pedig megjött a mensim, majd\' 2 hét késéssel. Még nagyon nem szeretnék babát (20éves vagyok). Nagyon rá is stresszeltem a dolgokra. Sok helyen olvastam h nem lehet 100%ban bízni a tesztekben sem (ezért próbáltam ki hármat is), valamint azt is, hogy van, akinek a terhesség alatt is van mensije. a jövő hét második felében készülök nőgyógyászhoz is, biztos, ami biztos. Félek, hogy átver a teszt, vagy a természet. Az is felmerült bennem, hogy hormonális problémáim lehetnek (a ciklusaim pontatlanok, 30-32 napra jönnek, a tesztoszteronom is elég magas). Mit gondoltok, a terhességet azért kizártnak tekinthetem, ugye?
2009. júl. 12. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Befejezheted a parázást. A tesztek megbízhatóak és már rég kimutatnák a terhességet.
2009. júl. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Szerintem is megnyugodhatsz :) De ha 100% biztos akarsz lenni, menj el dokihoz :) akkor írathatsz tabit is ha eddig nem szedtél :)Én azért is elmennék, mert ha netán valami hormonális zavar, vagy betegség van a dolog mögött, akkor minél hamarabb jobb elkezdeni a kezelést :)

2009. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!