Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek infoja arrol...

Van valakinek infoja arrol hogyha a kresz tesztet Irorszagban szereztem, a jogositvanyt befejezhetem e otthon? Minden segitseg jol jon.

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem fogadják el, ha kész jogosítványt hoznál, azt is honosítani kell, de az csak formaság.
2010. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kész jogsit nem kell honosítani, mert az EU bármely országában kiadott jogsi érvényes az összes EU tagországban.


Az eredeti kérdéshez:

Szerintem az NKH csak a saját vizsgáit fogadja el, úgyhogy a KRESZ-t meg kell ismételned itthon. Vagy Írországban fejezd meg a jogsit, és az egyenértékű lesz a magyarral.

2010. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, a dolog lenyege pont az hogy itt Irorszagban a Kresz vizsga utan fel evig nem mehetek vizsgazni viszont otthon igen. De utana neztem a leggyorsabb vizsga 4 het, addig nem vagyok otthon. Munka miatt ilyen fontos. Mindegy majd megoldom valahogy, de koszi a valaszokat tenyleg:)
2010. dec. 16. 13:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Természetesen az igaz, hogy a jogosítványt egész EUban elfogadják, de ha lejár az orvosi, azt csak honosítottként lehet itthon hosszabbítani, én erre gondoltam..

(Meg igazából ,nem tudom, hol él, vagy akar élni.)

Számomra az ugrott be, hogy hazatelepül.

2010. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Mi a f*sznak kell kint csinálni a jogsit?
2010. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Eloszor is velem igy talan ne beszelj. Mi a f*sznak kene kulfoldon csinalni? Az eg vilagon semmit nem tudsz rolam. Irorszagban elek, nyilvan ezert kell itt meg csinalnom.Mivel eleg komoly munkaval rendelkezem igy nem all mondomban Magyarorszagon maradni honapokig hogy jogositvanyt szerezzek. Mivel a tanfolyamot itt mar elvegeztem, leckeket is vettem es az unnepeket otthon toltom, gondoltam hatha lehetseges a kettot osszeegyeztetni. Ha nem hat nem, majd befejezem itt. Te biztosan Mo-n elsz es tengeted a hetkoznapjaidat a minimal berbol, viszont nekem a ferjem es a kislanyom is itt van. Szoval talan vegyel vissza mivel en csupan egy erdeklodo kerdest tettem fel amire kaptam is valaszokat. Koszonet erte.

Remelem a valaszom kielegitette a kerdesed, ezert a f*szert kell kint csinalni.

2010. dec. 17. 12:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan en ezt nem azert irtam ide ki hogy vita tema legyen. Ha nagyon tudni akarod, a Irorszagi Bevandorlasi Hivatalnal dolgozom es eddig nem volt szuksegem jogositvanyra mivel van soforje a vallalatnak. Jott a lehetoseg ha megszerzem a jogsit kapok ceges autot. EZERT kell minnel hamarabb, de ez egyaltalan nem a te dolgod. Ha valakinek van ertelmes valasza azt varom, ha nem hat nem.
2010. dec. 20. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mi a f*sznak kell kint csinálni a jogsit?"


Lehet, hogy az értelmi képességeidet ez meghaladja, de semmi különös nincs abban, hogy valaki külföldön csinálja a jogsit.

De még ha ez téged zavar is, akkor sem kell szóvá tenni - sehogy sem, de főleg nem ilyen provokatív stílusban.


"Nagyon komoly lehet ha még vezetni sem tudsz..."


Elárulom neked, hogy az autóvezetés és a komoly munka között nincs van kapcsolat. Nem tudom, neked mi számít komolynak, de mondjuk az orvos már számodra is az, nem? Na szóval, ha egy orvosnak nincs jogsija, akkor már nem is komoly a munkája, vagy mi?

Tehát alapvetően hülyeség, amit írtál, és már megint csak provokálsz.

2010. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom ezert a valaszert. Igazan rendes toled hogy kialltal mellettem. Nem akartam senkit nem veszekedesre uszitani ezzel a temaval. Csupan egy kerdes volt. Koszi megegyszer.
2010. dec. 21. 11:35
 10/11 anonim válasza:

Én is itt próbálom megszerezni épp a jogsit:)De nekem már volt otthon KRESZ vizsgám és direkt megkérdeztem,hogy áthozhatom-e ide a KRESZ vizsgám és azt mondták nem...Sztem ez forditott helyzetben is így megy sőt nagy a valószínűsége:) De hidd el jobban jársz ha itt rakod le.

1.Sokkal olcsóbb mint otthon

2.Egyszerűbb

3:"L" betűvel vezethetsz nyugodtan sőt még toleránsabbak is az emberek:) (persze autópályán nem:P)


Annak aki az előbb olyan "értelmesen" kifejtett e a véleményét..:

Nekem sokkal olcsóbban lesz jogosítványom..Ír jogosítványom lesz(durván 120 euró nem 120 ezer ft:P) ...Ha én az egyik haveromtól akarok autót tanulni attól tanulok nem kell egy ismeretlen oktató mellé beülnöm...

Jah és mellesleg itt élek itt dolgozok ezért ésszerű hogy itt rakom le...


21/L

2011. jan. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!