Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van fent a méhszáj?...

Mikor van fent a méhszáj? Amikor terhes az ember? Vagy peteéréskor? Vagy amúgy is van olyan hogy fent van?

Figyelt kérdés
sokan írják hogy terhesen megkeményedik.az mit jelent?az egész?vagy csak a vége?vagy hogyan?érdekel a dolog.
2012. júl. 11. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb. két három napig van fent a méhszáj, ilyenkor ha hozzáérsz érzed hogy nyitott is. Ez az ovuláció körüli napokon van (ciklus 12-16 napja között kb). ennek az a funkciója, hogy a hüvelyben több hely van a hímivarsejteknek és mint egy kapu kinyílik előttük, de csak erre a pár napra, utána bezár és visszaereszkedik. ennyi kb. Ha rendszeresen nézed akkor és jelölöd magadnak egy papíron, és még más dolgokat is figyelsz akkor jóformán percre pontosan tudni fogod hogy mikor van ovulációd.


Vagy te most úgy gondolod hogy terhes vagy?:) arról nem tudok többet mint te:D kemény nagyobb ilyesmi:)

2012. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző jól írja. Én csak annyit tennék hozzá még, ha figyeled mensi előtt és megjegyzed hogyan áll. És esetleg változást érzel akkor abból lehet következtetni. Nekem mensi előtt 1-2 nappal mindig lent van és kemény, mikor terhes lettem mensi előtt is fent volt alig bírtam elérni..
2012. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!