Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma hajnalba csináltam egy...

Ma hajnalba csináltam egy terhességi tesztet, de visszaaludtam. Ez is csík akkor?

Figyelt kérdés
Most reggel ránéztem és szabad szemmel alig látható csík van rajta, de nagyítóval egy kicsit jobban látni.Hol lehet kapni 10-es érzékenységű tesztet?
2009. júl. 12. 08:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez a csík is jelent valamit?
2009. júl. 12. 08:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés hogy beképzeled az a csíkot vagy tényleg ott van.

Viszont egy negatív teszt 10 perccel késöbb becsíkozodhat, egy pozitív viszont nem halványul el.

Amit most látsz ne vedd figyelembe, minden tescoba lehet kapni tesztet, vegy´l egyet és 3 percnél tovább ne várj a megnézésével.

2009. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárakban is lehet, inkább csinálj újat!
2009. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már vagy 100 teszten vagyok túl, egy nap után visszanézve sem lett ott két csík. Ettől még persze előfordulhat.

Én a te helyedben már vastagon reménykednék.

2009. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10-es érzékenységűt a babaproject-hu-nál lehet rendelni, 25 darabos kb. 5000-ért+postaköltség. Csak egy kérdésemben pont azt akarom kideríteni, hogy ki rendelt már és hogy milyen minőségűek a termékeik. Mert még én sem rendeltem tőlük semmit, csak gondolkozom rajta.
2009. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kathrin01 ***** válasza:
Nekem is volt úgy, hogy csak 10 perc múlva lett egy halvány csík és babát is mutatott! Amikor nem boltam terhes, akkor sose mutatott semmit. én azt javaslom, két három nap múlva csinálj még egyet. Szorítok neked!
2009. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!