Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naponta többször remegni kezd...

Naponta többször remegni kezd a hasam jobb oldala. ez előtt sosem volt még ilyenre példa. mi lehet? Valami idegmozgás vagy micsoda? Ez nem terhesség jele ugye?

Figyelt kérdés
mert nem szurkál, csak rángatózik... nagyon furcsa!
2008. máj. 4. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van! Ha magyarázom vkinek, hülyének néz... :-) Ez vmi idegmozgás, nem hinném, hogy terhesség jele.

Nekem már van nagyon sok 2. halvány csíkom, elvileg 6 hetes vagyok, viszont ezt már több, mint 2 hónapja érzem. Úgyhogy időben sehogy sem passzol, biztosan idegmozgás, meg ha jel lenne, akkor már rég ettől is hangos lenne ez a fórum! :-))

2008. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad van, akkor már hozzásorolták volna a rengeteg tünethez:) örülök, hogy van vki aki megérti végre:) köszönöm a válaszodat!
2008. máj. 4. 14:45
 3/6 A kérdező kommentje:
és gratulálok a kisbabádhoz! :)
2008. máj. 4. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szeretnék már nagyon örülni a babának, de a halvány csíkoknak nem merek hinni, úgyhogy holnap megyek dokihoz, és minden kiderül.

És én is örülök, hogy nem csak az én hasam rángatózik ott lent oldalt... :-)

2008. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gratulálok!akkor ezek szerint én is örülhetek?:) mert az időzítéseim stimmelnek:)
2008. máj. 4. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta van ilyen idegmozgásom, még kívülről is látszik, ha éppen fekszem.

Szóval nem vagy vele egyedül :)

2008. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!