Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét van a nemvártig. Állandó...

1 hét van a nemvártig. Állandóan pisilnem kell pedig nem sokat iszom eddig naponta kb 2-szer pisiltem, most meg vagy 10-szer. Lehet a terhesség tünete vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem várt, akkor honnan tudod, hogy jön?
2010. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Elvileg lehet terhességi tünet is, de egy felfázás is... Nekünk, hozzá nem értőknek nehéz diagnózist felállítani :))) 1 hét múlva minden kiderül:) remélem, jó hírt kapsz majd!!!!
2010. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

1 héttel a nemvárt ELŐTT bebeszéled magadnak, mert nincsenek terhességi tünetek. Sokaknak még egy héttel a nevárt után sincsenek.


Légy kicsit türelmes!

2010. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is ugyanígy vagyok napi 2-3pisilésvolt,most meg napi 10is van éjaszaka is rengetegszer megyek ki pisilni.Én jún 7ére nem várom,barnázgatok egy kicsit(1-2csepp),ma volt egy kis hasi görcsöm,és párszor megjön érzésem,de nem jött meg és remélem nem is fog.Amúgy mielött megjött mindíg ersően barnázgattam kb 4-5napig,most meg semmi,a mellem is fáj(t),most egy kicst enyhült.
2010. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! És mikor tesztelsz?
2010. jún. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!