Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincsenek tüneteim(hányinge...

Ha nincsenek tüneteim(hányinger, mell feszülés..... ), de nem jött meg, atól lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
42.napon vagyok,3 napja,nagyon kevés barnás folyásom van.Múlthéten teszteltem,ami negatív lett,a vérvételi hcg-m pozitív (304,4).Hasi uh-on nem látszott semmi.
2008. máj. 4. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt hányingerem, de a mensi előtt 3 nappal kimutatta a teszt, igaz halvány csik volt.

A hasi uh van akinek még a 6 hetes terhességet sem mutatja ki. (Nekem 9 hetesen látták először).

20 hetes kismama

2008. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek tüneteim, negatív a tesztem,bár a mensi sem jött még meg, pár napja kellett volna. Megyek a dokimhoz kedden.:(
2008. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!