Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után jelentkező...

Menstruáció után jelentkező mell feszülés?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy hete menstruáltam, 35. napra jött meg és 3 napig tartott. Előtte is volt, hogy 31 napra jött meg. De ez a mell feszülés elég furcsa. jelentkezhet ilyen hamar jele a terhességnek?
2011. szept. 19. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem, legalábbis nálam mindkét terhességemnél már a nemvárt menstruáció után jelentkezett mind a mellfeszülés, mind a többi tünet. a dokim azt mondta, hogy a nem várt menstruáció előtt nem igazán vannak jelek.
2011. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kérdező azt írja, hogy mensi után feszül a melle. Nem mensi előtt. Szóval kedves kérdező, szerintem ha másmilyen volt a mensid, mint szokott, akkor ez lehet terhes tünet, megér egy tesztet. Bár, nekem is még mindig babás tüneteim vannak (gyomorégés, néha cicifeszülés, émelygés), én is mensi után vagyok, az enyém sem olyan volt, de negák a tesztjeim, úgyhogy nem tudom mi van. Nekem 9-től volt meg egy hétig, de egyáltalán nem olyan volt, mint szokott, vérzés alig, csak ilyen maszatolás. Na, nem tudom, de sokan voltunk így ebben a hónapban, mert sok hasonló kérdést olvastam. Ja, és nekem is késett 3 napot.
2011. szept. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ma egész nap járkáltam pisilni és menstruációs fájáshoz hasonlóan, fájdogált a hasam...

Tesztelek holnap, mert bizonytalan a dolog... Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 24. 21:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg a múlt hónap volt ilyen. Mensi után terhes tünetek. De azóta újra volt középidőben ovus fájdalmam, inkább erre koncentrálj te is. A pisilhetnék is megvolt nálam is.
2011. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csütörtökön lesz szabad napom akkor tudok tesztelni. Igazából a has fájdogálás aggaszt most jobban, nem hiszem, hogy fel lennék fázva... Nálatok milyen tünetek voltak és mikor jelentkeztek?
2011. szept. 28. 20:32
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
valószinüleg terhes vagy...hatos ikrekkel. A létrenem jött terhesség után bekövetkező menstruáció következményében bekövetkező mellfeszülés erre utal.... nézz utána a googlen.
2011. szept. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

drukkolunk neked a teszthez. :)

majd írd meg az eredményt! köszi

2011. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Na én ugyanígy vagyok, mint te.Mensi után mellfeszülés, érzékenység. Nem tudom mi lehet, majd meglátjuk, én nem tesztelek, teszteltem már eleget, eddig mind negatív volt, nem akarok újra csalódni.

2011. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, sőt, még furábban, ugyanis nekem előtte kezdett fájni, ami kb. normális is, átlag pms, ráadásul nekem is jó későn, 38. napra jött meg (bár volt már olyan is, h 39. napra jött meg, szóval azért is nem nagyon paráztam...), ám akkor is ilyen kicsi barnással, majd utána csak pár napig, és már el is múlt, de a mellfájás még azóta is, vagyis előtte, alatta és utána is, már vagy két-három napja, hogy piros nincs, mellfájás meg van... Oké, tudom, teszt meg doki, majd meg is csinálom meg megyek is orvoshoz, de csak jövő héten, de addig is, ez olyan fura... Neked mi lett végül a megfejtés...? Vagy másnak volt már ilyen...?
2015. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 julcsyka89 válasza:

Nekem is volt/van ilyen gond. A havibaj előtt, ha hozzáérek, kicsit fáj. De a mensi alatt nincs ilyen bajom. De utána néha-néha feszül, ilyenkor saját magamat nem értem. Őszintén, én megértelek téged... :)


21/N

2021. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!