Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el anyámnak h...

Hogy mondjam el anyámnak h terhes lettem?

Figyelt kérdés
védekeztük , de nem vettük észre h elszakadt a gumi...15/L
2012. júl. 12. 13:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki feltétlenül,fiatal vagy és oldjátok meg együtt.
2012. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb, hogy ne legyen még túl idős a terhességed, és minél nyíltabban. Azonnal kell lépni, ha nem akarod megtartani, mert nagyon megvisel testileg és lelkileg is, ha nagyobb lesz! MOST!
2012. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
de ha elvetetjük akkor még lehet gyerekem???
2012. júl. 12. 13:15
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
/Sajna, az elszakadt gumi elég látványos dolog, jobb, ha mással is készülsz kifogásként, de a tényen persze nem változtat./
2012. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
100%
én úgy tudom a legtöbb esetben lehetséges
2012. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
A mai abortuszok már nem annyira durvák az anya testének szempontjából, mint régebben, de azért nem egy leányálom. Igen, lehet még, van kockázat, de annyira talán nem magas. Minden esetre rendszeresen semmi esetre sem ajánlotT!
2012. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
és akkor most hogy mondjam el??
2012. júl. 12. 13:18
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Odamész, hogy fontos dolgot szeretnél mondani: ANYA TERHES VAGYOK. Ezt mégis hogy akarod máshogy elmondani? Ez tény. Nincs az a köntörfalazás és felvezetés, ami szebbé teszi! Ess túl rajta, mielőtt késő lesz, mert elvetetni csak néhány hétig tudod! MOST!
2012. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%

sajnos el szakadhat a gumi viszont nagy baj hogy nem vettétek észre nem is értem hogy hogy ezt nem venni észre ugyanis ugyanis 72 órán belül még bele lehet venni az esemény utáni tablettát...de ha már terhes vagy akkor minél előbb vetesd el hiszen még csak 15 éves vagy!

Anyukádnak már most azonnal szólj ez nem olyan mint egy torokgyulladás vagy egy ekcéma hogy majd elmúlik nem tudod eltitkolni gyűjts erőt és beszélj vele!

Az édesanyád!

Hát ki már segíthetne???

2012. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
50%

Minél előbb szólj az anyukádnak, biztos hogy támogatni fog!

Gyorsan menjetek dokihoz, mert így is több hetes cécó az egész, mire eljuthatsz végre az abortuszig.


Nem lesz semmi bajod tőle, lehet még sok-sok babád!

Van olyan is, hogy vákummal szedik ki az embriót és minél kisebb, annál biztosabb, hogy nem marad belőle hátrányod.


Lehet még babád, egy pillanatig ne legyen emiatt kétség benned, DE! ezentúl mindig légy gondos és óvatos!!!!!

2012. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!