Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? Vagy felfázás is okozhatja ezt? 13 éves vagyok, egy ideje nem vagyok szűz, de kb 1 hónapja nem voltam együtt senkivel. Volt már, hogy kimaradt 1 hónap és nem jött meg. Anyámnak megjött pedig én is akkortájt szoktam lenni.

Figyelt kérdés

*Most áprilisban is kimaradt, legalábbis 28. -a van és még mindig nem jött meg.

Most 3 hónapja rendszeresen megjött.Ha felfzás mit tehetek? És, ha ne aggy Isten terhes vok (ami nem nagyon látszik asszem a hasamon) akkor h mondjam el anyunak? És 1 hónap késő az elvetetéshez? És egyébként úgy csináltuk, h egyikünk se védekezett, de elvileg a srácnak nem lehet gyereke...


2009. ápr. 28. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudom milyen a kapcsolatod az édesanyáddal, de valamit baromira elronthatott a nevelésedben.
2009. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok! Nem gondolod hogy gyerek léttedre mást kéne játszanod?
2009. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
91%
hát menj el dokihoz, amúgy meg csak gratulálni tok
2009. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezért ítélik el az emberek azokat akik 13-14 évesen vesztik el a szűzességüket.Pedig sok lány tényleg érett testileg és lelkileg 14 évesen,de túl sok az ellenpélda.Mint pl Te is.Ez mese,hogy nem lehet gyereke.Gondolom nem szereti az óvszert.Na de!!Ha még se lehet gyereke..attól még nemibetegsége lehet!!Miért nem gondolkodtok?:(..Én is fiatalon vesztettem el a szerelmemmel akivel még 2 évig együtt voltunk de volt annyi eszem,hogy beszéltem Anyukámmal és Nővéremmel elötte és védekeztünk mindig!Ha most terhes leszel..szegény baba..mind1...Nem tudok ezek után mit mondani..Máskor védekezz.Olvass sokat a védekezési módszerekről és a nemibetegségekről..
2009. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Te jó ég! Ez komoly?

Tanulnál inkább szex helyett: helyesírást, biológiát!

És igen, lehetsz terhes...honnan veszed, hogy a srácnak nem lehet gyereke? Szerintem csak jól bevetted a meséjét!

2009. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit ide leirtal, mondd el anyukadnak, hiszen csak o, mi nem tudunk neked segiteni!

Mondd el neki, hogy mikor szoktal mensizni, es most nem jott meg, nem tudod mi lehet a gond. De mondd el neki azt is, hogy mar voltal fiuval, nehogy legyintsen, es azt mondja, hogy ugyis megjon a mensid, es kozben pedig nojon a hasad a babatol!!!!

Szoval legy bator, ne dugd homokba a fejedet.

A sracnak miert ne lehetne gyereke, ezt ki mondta neked? Biztos hogy lehet neki, csak ezt mondta neked, vagy masok.

Ha egyutt vagy valakivel, akkor minden egyes alkalommal vedekezni KELL!!!

Most pedig menjel, es beszelj anyukaddal.

2009. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Az egy dolog, milyen jó letorkolni egy 13 éves gyereket, de ennek a kislánynak van anyja, akinek észre kellett volna már vennie, hogy a kis drágasága, már nem is olyan kicsi, és felvilágosítani. Vagy ti is 18 éves korra fogjátok elhalasztani az ilyen értékes infókat tartalmazó beszélgetéseket? Kedves kérdező, tényleg el kellene beszélgetned a szüleiddel!
2009. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Remélem, édesanyád egy atyai pofonnal kezd!

Azután kérd meg, hogy vigyen el egy olyan nőgyógyászhoz, aki tiniket is vizsgál. És én is csak javasolni tudom, hogy olvass utána a fogamzásgátló módszereknek, ha már ilyen nagylánynak érzed magad. Abortuszra menni sokkal cikibb és fájdalmasabb, mint óvszert venni. A barátodnak meg csak annyit, aki nem elég érett a gumi viseléséhez, az még ne éljen nemi életet. Szerinted hány lánynak adta már be a "nem lehet gyerekem" dumát?! Egyébként is honnan tudja? Kötve hiszem, hogy orvosi vizsgálatok sora előzte volna meg ezt az állítását. Szóval, csak ésszel!

2009. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Na az ilyen kerdesektol tudok agybajt kapni,mindegy eloveszem a nyugodt,megerto viselkedesemet.

Szoval.13 eves vagy es "egy ideje nem szuz".Nem gondolod h egy kicsit korai meg szexualis eletet elned?Meg nagyon fiatal vagy,GYEREK VAGY,kiskorunak szamitasz.

Az h tenyleg gyerek vagy abbol is latszik h nem vedekeztetek.Meg vedekezes mellett is sokan estek mar teherbe,de anelkul aztan nagyon nagy az eselye.

"de a sracnak elvileg nem lehet gyereke".Ezt honnan veszed???Valoszinu a srac lusta volt gumit venni-huzni es ezert megetetett teged ezzel a szoveggel ami megint igazolja h meg kislany vagy.Ebbol a felmondatbol arra is kovetkeztetek h a srac sokkal idosebb nalad,valoszinu 18 ev feletti.Igy a ti hancurozasotok kiskoruak megrontasaval egyenlo.Ugyanis te meg kiskoru vagy es 14 ev felett leszel majd csak fiatalkoru.

A terhesseg nem latszik egybol a hasadon.En kismama vagyok es 14 hetesen kezdett el latszodni.

A babat 12 hetes korig lehet elvetetni.A felelotlenseged miatt egy kisbabanak kell meghalnia.Gratulalok!

Amit tenned kell:

Vegyel egy terhessegi tesztet,drogeriaba,Rossman,gyogyszertarba tudod beszerezni.Reggeli elso vizeletbol csinald meg.

Ha negativ akkor valoszinu tenyleg felfaztal,akkor irany a doki,mert a felfazasnak komoly szovodmenyei lehetne.Nem jatek a a felfazas.

Ha a teszt pozitiv akkor elkell dontened h elveteted vagy megtartod.Barmelyiket is valasztod nem lesz egyszeru.

Nagyon remelem h nem vagy terhes.

Mondanam h beszeld meg edesanyaddal de ne is haragudj akinek a lanya 13 evesen ilyeneket csinal az valamit nagyon eltolhatott.....

Vegezetul neked Kerdezo azt mondom:

Ennyi idosen a tanulason es nem a szexen kene h jarjon az eszed.

Jovore kell sulit valasztanod,bele kell huznod a tanulasba stb...

Nem lesz igy beloled semmi...

Hidd el nem leszel attol menobb,vaganyabb h te mar nemi eletet elsz.

Udv:egy 31 hetes kismama

2009. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként nem hirdetném ezt a dolgot ennyire, mert a barátodat (amennyiben elmúlt 14 éves) le is csukhatják kiskorú megrontásáért...
2009. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!