Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik nőgyógyászhoz menjek...

Melyik nőgyógyászhoz menjek Miskolcon?

Figyelt kérdés

Szeptember elején kezdjük a lombikot.Andrológusunk már van mert a férjem spermalevétele kissé bonyolult lesz mert hereszövetből fogják kitenyészteni a kis gazfickókat.Az lenne a lényeg hogy addigra engem is elő kéna készíteni.De sajnos nem tudom hogy kihez forduljak Miskolcon.

Meddőségi intézmény nincs Miskolcon, illetve a Kaálo de nem csinálnak beültetést meg semmi ilyet csak a vizsgálatokat.Maga a beültetés a János Kórházban(Pesten) fog történni.Ha kérhetnélek titeket írjátok már meg az elérhetőséget is illetve azt is hogy ha esetleg magánrendelésre járnék annak milyen anyagi vonzata lenne.Előre is köszönöm szépen a válaszokat!!

Egy lassan megőrülni látszó nőci!!!:)



2012. júl. 12. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne őrülj meg:-)Mindent a babáért - a NŐ örök célja!!!Na, szóval én Miskolcon Dr. Sándor Zsolthoz járok, már évek óta, én nagyon elégedett vagyok vele, bár kismama még nem voltam - csak szeretnék - de személyes tapasztalataim pozitívak, és ismerek pár anyukát, akik nála szültek, minden rendben ment!Elérhetősége: A Szent János Magánorvosi Központ - Miskolc, Búza tér, itt van a magánrendelése, szerdai napokon, délutánonként, 46/ 320-271 itt tudsz időpontot kérni, ha mondott kihez jönnél!Én vizsgálatonként 6.000. Ft-ot szoktam fizetni.Sok sikert kívánok!!!
2012. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.igazából nekem Vreczenár Làszlót ajánlották de róla nem sokat hallottam.... Megfontolom Sándor zsoltot:)
2012. júl. 12. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, 1 alkalom, meglátod milyen. Nem kötelez semmire!Szerintem szimpatikus lesz!Minden jót!
2012. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!