Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani Miskolcon a Semmelweisben egy jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
ha magánrendelés árat is tudnátok mondani, azt megköszönném! Lőkösről tudom, hogy 9000 egy alap vizsgálat, de azt nagyon drágának találom, bár lehet el vagyok tévedve ezzel kapcsolatban. Dr. Fenesihez mennék legszívesebben, de nem tudom milyen árakkal dolgozik. ha jó orvost tudtok sztk rendelésen ,annak örülnék a legjobban! (sajnos szűkösek a keretek...)

2012. jún. 29. 11:04
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Én Dr. Sikó Lászlóhoz járok, és nagyon elégedett vagyok vele! Jó szakember, ugyanakkor türelmes, figyelmes, kedves. Higgadt és kiegyensúlyozott. A magánrendelésén 10.000 Ft a vizsgálati díj nála. Általában ekörül mozognak máshol is a tarifák. A honlapján keresztül lehet bejelentkezni. Én nagyon elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom.
2012. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! akkor én voltam eltévedve az árakkal kapcsolatban. még ötezer forintról tudok...
2012. jún. 29. 15:56
 3/36 anonim ***** válasza:

Fenesi állítólag az egyik legpénzéhesebb doki a kórházban...

Emellett persze lehet jó szakember, bár aaz is igaz, hogy én hozzá járok SZTK-s kismamagondozásra, soha egyszer nem vizsgált még meg, csak megkérdezi hogy vagyok és ennyi.

2012. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
Hollósy főorvosnál szültem mindkét gyermekem, kedves, közvetlen ember, nagyon elégedett vagyok vele.
2012. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. júl. 4. 14:50
 6/36 anonim ***** válasza:

Hollósyhoz nehogy menj!


Nem csak az én véleményem, más kismamával is beszéltem róla.

Arrogáns, flegma és elég durván beszól még az apukáknak is.

2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
Hát kinek a pap, kinek a paplan...:) Hollósy bizonyos típusú embereket nem kedvel és nem vállal, tény és való. Akit viszont partnernek tekint, azokkal tökéletesen és kiváló szakemberként viselkedik. Nem elsősorban a pénzre megy,sokkal inkább az egyéni szimpátia alapján válogatja ki a betegeit. Én neki köszönhetem, hogy két év próbálkozás után megszületett a gyermekem.
2012. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
az egész egy nagy zsákbamacska... :( úúútálom! :(
2012. júl. 4. 20:38
 9/36 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom találtál e már orvost, de én ajánlanék neked egyet! Dr Sándor Csabához járok, a magánrendelése a MÁV rendelőben van hétfő és csütörtök 18-19 (5000 alap+1000 cytologia+ 2000 UH). Szerintem ő a legeslegjobb szülész-nőgyógyász a MISEK-ben (persze izlések és pofonok). Még senkitől nem hallottam rosszat róla, és persze én sem tudok ilyen jellegűt mondani. Nagyon jó szakember, megnyugtató az egész lénye. Nem pénzéhes, nincs fix tarifája a szülésnél (ált 30-50et szokott kapni azt hallottam) A kollégái is csak jókat mondtak eddig róla (orvosok, nővérek, szülésznők, csecsemősök)
2012. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kedves válaszoló, utána járok, hasonló jókat olvastam most egy Sándor Zsolt nevű dokiról is. szóval máv rendelő. oké. elérhetőséget tudsz esetleg, ahol bejelentkezhetek, vagy érdemesebb elmenni a rendelőbe???
2012. júl. 13. 03:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!