Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, terhes vagyok?

Lehet, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A ciklusom 22-napján volt egy nagyon pici vérzésem,vagyis csak a wc-papiron vettem észre.Majd este menszesz szerü érzésem volt,mint amikor megszokott jőnni,de semmi. Utána másnap egy kicsi barnás folt volt a bugyimon. Azota eltelt egy hét.A menszeszemet a jövöhétre várom.De egyébként mindig késik 1-2 hetet.várjak még vagy, csináljak a jövöhéten egy tesztet? Volt már valaki igy terhes?
2009. júl. 12. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem így még senki nem lett terhes.

Általában legalább egy nemi aktus is kell hozzá. És a védekezés hiánya.

2009. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha peteéréskor voltál együtt a pároddal, akkor igen, lehet baba a dologban.

Lehetett beágyazódási vérzés. Ha jövőhéten kellene megjönnie, akkor hétvégén tesztelhetsz.

Amúgy várt baba lenne?

2009. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát...kösz! Nem irtam hogy férjem van és hogy szeretkeztünk a mult héten mindennap,ja és nem védekeztünk!Ez a baj? Ha én gondolom azt hogy lehetek terhes akkor te miért gondolod azt hogy nem tudom hogy mikell hozzá??Nem 15-éveske vagyok!
2009. júl. 12. 16:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Az előnek szolt a komment,a másodiknak köszönöm a választ.Már van 2-fiam,az egyik 4 lesz a másik csak 2.Tulajdonképpen várnék még a kistesoval.
2009. júl. 12. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy beágyazódáskor nekem is volt vérzésem, csak sajna azóta már kétszer is elment a baba. :( Még mindig próbálkozunk. :(

Jövőhét végén tesztelj.

Most nem tudom mit kívánjak... hogy pozi legyen, vagy hogy ne... De írd majd meg, hogy mi lett!

(2. válaszoló)

2009. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 12. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze ha terhes vagy akkor ne vetesd el...mert lehet máskor már nem lehet gyereked, ez is benne van a pakliban.
2009. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Hát pozitiv lett a teszt,de ezt sejtettem is hogy igy lesz.A babát nem tarthatom meg mert nem tudjuk vállalni ,sajnos ez van!!
2009. aug. 4. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!