Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 10 nappal...

Nini24 kérdése:

Peteérés után 10 nappal halvány pozi teszt? 2 hónapja volt terhességmegszakításom beteg baba miatt!

Figyelt kérdés

Ugye az előző babát már nem mutathatja?Kontrolln minden rendben volt, mensiztem is már egyszer, normális volt!

Este is halvány pozi,meg reggel is... Szerintetek? :)


2012. júl. 13. 07:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
csak a negativ teszt tévedhet de a pozitív az soha
2012. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt anno missed ab.-om.áprilisban.Májusban pozitívat teszteltem.A dokival később számoltuk, és a szletés is igazolta, hogy a kontrollvizsgálaton már terhes voltam, csak még annyira fiatal volt a terhesség, hogy nem mutatta ki..:)Ma ez a májusi pozitív tesztem 8 éves...:):)Úgyhogy lehet simán..:)
2012. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a születés időpontja*
2012. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem tuti babás vagy :D
2012. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az előző baba miatti hcg 1-2 hét alatt kiürül, már nem azt mutatja :-)
2012. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jaj,annyira bízom,hogy velünk marad és minden rendben lesz! Majd pár nap múlva csinálok még, remélem erősödni fog ;) Köszi nektek! :)
2012. júl. 13. 13:36
 7/15 A kérdező kommentje:
Egy picit erősödött a csík és rögtön kijött :) Halvány még,de nem kell erőltetni a szemünket,szépen látszik! :) Majd hétfőn csin@lok még,remélem erősebb lesz :)))
2012. júl. 14. 14:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Drukk! Minden rendben lesz.

Én is nagyon várom már hogy újra pozitivat teszteljek, de az még odébb van.


Ha erősődik, az jó jel mindig. :)

2012. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi újság Veled kérdező? Erősödött a csíkod? Szorítok neked, hogy minden rendben legyen! Eszti vagyok!

Én ma veszek tesztet, holnap reggel szeretném megcsinálni, ha addig nem jön meg! Már 2 napja késik.

2012. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia Eszti!:)

Képzeld,ma az Xepil,ami 25ös,szép pozi lett :) Nagyon bízom!;) drukkolok neked is! :)Majd írj!

2012. júl. 16. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!