Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 10 nappal...

Nini24 kérdése:

Peteérés után 10 nappal halvány pozi teszt? 2 hónapja volt terhességmegszakításom beteg baba miatt!

Figyelt kérdés

Ugye az előző babát már nem mutathatja?Kontrolln minden rendben volt, mensiztem is már egyszer, normális volt!

Este is halvány pozi,meg reggel is... Szerintetek? :)


2012. júl. 13. 07:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Eszti!mizújs veled?teszt? Én ma is csináltam, szép :))) Várom a híreidet!

Niki

2012. júl. 17. 12:34
 12/15 anonim ***** válasza:

Hello! Eszti vagyok!

Köszi, hogy így szorítasz nekem! Hát megcsináltam, de nega lett. Bár még csak 2 napot késik. Várok még, ha addig nem jön meg, és csinálok később. Legelőbb 1 hét múlva. Hallottam sok olyat, hogy 2 nappal a mensi után még nega, pár nap múlva meg pozi. Most csak reménykedni tudok, hátha... Ha közben pedig megjön, akkor így jártam, majd legközelebb!

Neked pedig nagyon gratulálok! Olyan jó neked! Vigyázz magadra!

2012. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Eszti,mi van Veled?? :))
2012. júl. 26. 19:10
 14/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam megosztom veletek, A kérdés kiírása óta megszületett a kislányom,aki már 2 hónapos múlt :) Hátha pozitív példa leszünk :) köszi a drukot mindenkinek :)
2013. máj. 21. 07:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!!!!! Sok boldogságot kívánunk a családnak!!!
2013. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!