Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a ciklusom....

Rendszertelen a ciklusom. Múlt hónapban kimaradt és eddig most sem jött meg. Ilyenkor lehetséges a terhesség? A bimbóim mintha kicsit lilásak, sötétebbek lennének. Görcsölget a hasam alja, de nem vészesen.

Figyelt kérdés

Már csináltam egy tesztet 6napja ami negatív lett.ha most csinálok tesztet annak már ki kell mutatnia hogy van e baba.igaz?járt valaki így?


jah és még egy dolog.megpróbáltam megvizsgálni a méhszájamat hogy hol helyezkedik el,elég magasan van kicsit kemény,vizsgálat után pedig el kezdtem görcsölni,eléggé megfájdult a hasam pár percre.lehetett attól hogy baba van?


2012. júl. 13. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
en a helyedben mar reg elmentem volna dokihoz ennyi keses utan. ha a teszt negativ, nem valoszinu hogy baba van, a hasad meg valoszinuleg azert gorcsolt, mert piszkalgatod magad, orulj, ha nem vittel fel valami fertozest!! egy alapos kivizsgalast mindenkeppen kernek a dokitol, mert hormonzavar allhat a hatterben, ha rendszertelen a mensid. ja, es ne hagyd magad lerazni ha azt mondja nem lat semmi gondot!!! nekem is 3 honapig nem latott semmi gondot, aztan megis kiderult hogy pco-s vagyok. ezert nodoki utan keress is fel egybol egy endokrinologust, es kerj hormon, es vercukor + inzulin vervetelt. mondjuk az endodoki magatol is elo fogja irni. lenyeg, hogy mivel a nodoki nem ert hozza, nem is fogja kerni a vizsgalatokat, ezert nyilvan azt fogja mondani, hog semmi szervi baj nincs. n higyj neki, jarj utana, hidd el, ha en is elhiszem neki akkor es nem megyek tovabb, meg mindig itt ulnek a kakiban, ehhez kepest idoben rajottunk a problemara, es alig 2 honap alatt mar a gyogyszert szedem.
2012. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Ezer oka lehet és akér hormonális is így pedig se baba sem egészség!!! Légy észnél és go doki!!!!!
2012. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!de idő közben is teherbe eshettem...vagy nem? a "tünetek" lehetnek baba miatt?ha most tesztelek kimutatja a valós eredményt?
2012. júl. 13. 10:16
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor tesztelj, ha annyira tesztelni akarsz, de ne csalodj, mert szerintem tuti nincs baba! idokozben nem nagyon lehet teherbe esni, es rendszertelen mensi melett az sem biztos hog van peteeresed. ezert javasoltam a dokit. lehet ulni es a csodara varni, csak az nagyon ritka.
2012. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el drukkolunk Neked,én is babát szeretnék de a baba pedig egy egészséges anyukát!!!!!! Ne légy felelőtlen!!!
2012. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rendszertelen menstruációnak, ill. hormonzavarnak SEMMI köze a baba egészségéhez. Max. nincsen peteérésed. Stressztől is kimaradhat és még 100 másik oka lehet. Terhesség lehetséges, de erre a teszt fog választ adni, utána pedig orvoshoz kell menni.
2012. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!
2012. júl. 13. 10:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Általában a hosszú ciklusoknál már nincs is peteérés!

Igen attól még lehetsz terhes, de annak nagyobb az esélye hogy éveket fogsz elpazaroni ha így hagyod magad és nem jársz utána mi a baj. Ha valóban babát szeretnél feltétlen el kell menned nőgyógyász+endokrinológus!

Csak azért írom, mert én ugyanilyen problmával mint te 6 évet pocsékoltam el az életemből, és hiába is akartam volna nem lehett volna gyerekem. Minden hónapban a tüneteket lestem magamon...

Hőgörbét vezetsz?

2012. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is azt tudom javasolni,hogy keress egy nőgyógyászt és ne hagyd magad lerázni!Jó tanács,ilyen jellegü önvizsgálatot pedig ne nagyon csinálj,mert elég csúnya fertőzéseket lehet elkapni,és az is csak ront a helyzeteden!Jó egészséget! :)
2012. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!