Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn voltam beültetésen. A...

Hétfőn voltam beültetésen. A mai nap nagyon feszül a hasam alja és a bal oldalon néha úgy bele nyilall mintha egy kést szúrnának belém! A dokim azt mondta csütörtökig be kell ágyazódnia ha egyáltalán meg történik! Ez lehet a be ágyazódás jele? ,

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet!!!! Nálad már csak a beágyazódás van hátra, nem kell a hosszú 5-7 napos utat megtennie. Elvileg ha minden jól megy, akkor legkésőbb 5.napon be kell ágyazódnia, de inkább ahogy a dokid mondta, csütörtökre!!!!


Hajrá, kérjük majd az eredményt!!!!!!

2012. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

drukk!!!!

26 hkm

2012. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj, de izgi! Nagyon szorítok neked. Majd írdd meg az eredményt :)
2012. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindenképpen meg írom!tavaly novemberbe is voltam ott fagyasztottat kaptam vissza,de nem emlékszem hogy ennyire feszült volna a hassam pedig ikrek voltak,csak sajnos 8-hetesen meg állt a szívük!múlthéten pénteken volt a peteleszívás,vasárnap még nagyon fájt a hassam de hétfőre elmúlt.remélem nem annak valami szővődménye!
2012. máj. 30. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Drukkolok!!!!

Mi is lombikra várunk.

2012. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!