Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Változó a ciklusom hossza 22...

Változó a ciklusom hossza 22 és 26 nap között van. Ennek ismeretében a peteérésem napja is változó ugye?

Figyelt kérdés
Ha 1 éve volt bal oldali salpingostomia -méhen kívüli terhesség miatt, akkor lehet h csak egyik oldalon van peteérésem? Kevesebb és rövidebb is lett a mensim.ja és 7 hónapja próbálkozunk babával és még mindezt tetézve van pajzsmirigy-alulműködésem is valamint a párom külföldön dolgozik így havonta tudunk együtt lenni.Viszont egy egészséges 6 éves kislány édesanyja is vagyok!! Kérlek osszátok meg az efféle tapasztalataitokat velem! Kösziii

2012. júl. 13. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyen rövid ciklusokkal félő, hogy nincs is megfelelő peteérésed, legalábbis velem ez volt, persze nem biztos, hogy nálad is pont ugyanaz a helyzet.

Nekem is alulműködik a pajzsmirigyem. Szedsz rá valamilyen gyógyszert? Nekem a Letrox segített, a ciklusaim is rendeződtek és már a 2. babánkat várom.

2012. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigy problémát az első terhességem hozta ki így már közel 6 éve így van és azóta szedem a Letrox 50 mg-ot. Mindennek ellenére tavaly mégis teherbeestem csak sajnos méhen kívüli lett! Most pedig 7 hónapja havi 6-szor próbálkozunk!!
2012. júl. 13. 10:25
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig gratulálok a babához és jó egészséget kívánok Nektek!!! Most nálunk is megy a drukk mert ciklus 23. napján vagyok és 5 napja mensis görcsök amik ahogy jönnek kb fél óra múlva el is múlik,mellfeszülés,hányinger,reggel gyomorégés.... Szerinted?
2012. júl. 13. 10:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem régebben 29 naposak voltak a ciklusaim, és a 14-16. nap közt volt az ovu. Mostanában rövidült a ciklus, 26 napos, és az ovu is odébb csúszott a 11-12. napra.


A pajzsmirigy sajnos valóban bezavarhat, az orvosodtól kéne tanácsot kérni.

2012. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja, még annyit, hogy a tüneteid lehetnek terhességi jelek, drukkolok! S remélem, a gyomorégés nem kísér sokáig, én sokszor hánytam savasat a fiúkkal, borzalmas.
2012. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Remélem hogy így van mert akkor pont ovu előtt és ovu alatt voltunk együtt! Tudod már agyomorégést is vállalnám csak attól lenne! Nagyon szeretném!!
2012. júl. 13. 11:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Köszi szépen, drukkolok neked, hogy baba legyen a tüneteid oka!

Nézték az utóbbi időben a TSH-dat? Lehet, hogy emelni kéne a dózisodat, ez akkor is fontos, ha közben teherbe estél!

2012. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3-4 hete volt teljes labor vizsgálatom akkor minden megfelelő volt értem ezalatt TSH FT4 is. Neked kellett emelni az adagot terhesség alatt?
2012. júl. 13. 12:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, kb. egy hónapja napi fél szemről 1 egész szemre. Az endokrinológus így látta jónak a baba egészséges fejlődése érdekében. Most jött meg a múlt heti vérképem, TSH 0.5, FT4 8.8. Előtte a TSH-m 1 fölött volt egy kicsivel. 33 hetes kismama vagyok.

Neked mennyi volt utoljára a TSH-d?

2012. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A legutóbbi TSH:2.9 FT4:13.61 de ez 50 mg Letrox állandó szedése mellett.
2012. júl. 13. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!