Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orgazmus segít a tüszőreped...

Az orgazmus segít a tüszőrepedésben?

Figyelt kérdés

Segít ha szeretkezés közben van orgazmusom? És ha magamnak nyújtok örömet az is lehet tüsző repesztő hatással?

Bocsánat a bugyuta kérdésért, de most épp tüszőrepesztő praktikákat keresek és eszembe jutott ez is.


2012. júl. 13. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.
2012. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

HOgyne lenne!


Nagyon is van! Már ne hari, hogy így leírom, de múlt hónapban amikor már iszonyat feszítettek az óriásra nőtt tüszőim, elvonultunk a párommal és óriási orgazmust csináltunk, nem hiszitek el, de pár percen belül teljesen megszűnt az addig elviselhetetlen feszülés a petefészkemben és utána UH-on megnézte a doki és bólintott, hogy hatásos volt az orgazmus :)


Tehát harcra fel, repesztés, orgazmus :)

2012. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen :)
2012. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves második, jót mosolyogtam! :):):)

2012. júl. 13. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert, második voltam :)
2012. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet ilyesmivel próbálkozni, persze, de ha magától nincs tüszőrepedés, akkor ott a háttérben komolyan gond is lehet, aminek kezelése nélkül fejen állva is lehet orgazmusod, akkor sem reped meg. Nekem nem repedtek meg, PCOS-m van. Azon nem segített az orgazmus, csak a hármas kezelés. Remélem, neked nem lesz gondod!
2012. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!