Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen Dr. Deák Csaba Székesfe...

Aszteria kérdése:

Milyen Dr. Deák Csaba Székesfehérvári magánrendelése?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 13:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Meg is válaszolom, mert jártam hozzá, de nem találtam róla fórumot....

2év sikertelen babapróbálkozás után elmentem hozzá.

Nagyon kedves, szimpatikus volt. Bejött többször is szombaton, ma már nem teszi, mert megnösült, asszony nem engedi, vagy feleáron?! Nem gond!

DE!

Vérvételek- rendben.

Petevezeték átjárhatóság: bal zárt.

Párom: jobb nem is lehetne (sperma).

2 inszemináció: sikertelen.

Miért? A válasz igen egyszerü:

Sok százezer forint után elmentem egy másik orvoshoz.

Kezdödött minden elöröl.

Vérvétel: nem jó!!!!!! TSH: 3,5 pajzsmirigy alulmüködés.

Megnéztem Dr. Deák Csaba leleteit TSH: 3,3

Kérdem én, hogy engedheti ezt meg magának?

Több százezer forint....de nem csak a pénz!!!

Emberi kísérlet a hormongyógyszerekkel, injekciókkal, a sok progeszteron, clostyl-köztudottan cisztát okozhat!!!

Több hónap kárba ment, mert a doktor úr nem ért a szakmájához!!!

2012. júl. 13. 13:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Már szülést sem vezethet,mert meghalt az ő hibájából egy kismama!
2012. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:((( Én is hallottam már róla pár dolgot sok téren megbízhatatlan. Én is eüs vagyok, van valamiféle infóm dolgokról ő meg homlokegyenest mást mondogat nem kevés pénzért a kismamáinak...
2012. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

én is hallottam felőle rosszakat,

engem ez eléggé elriasztott tőle:


[link]

2014. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem pl csak jót tett. Továbbá minden orvos és mindenki hibázik előbb-utóbb, kivéve, aki ki sem kel az ágyból.Szeretem a dokit. Elfogulatlanul. nem szeretnék beállni a kit lehet még szidni tenyérdörzsölős fröcsögők soraiba.
2014. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én járok hozzá magánrendelésre, és szeretek hozzá járni. Kérdéseimre pontos válaszokat ad, pozitív a hozzáállása, utlrahangon megmutogatja a dolgokat. Kellemes a rendelője is.
2015. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A "pénzéhes" jelző ráillik. Volt egy pár, ismerőseim, a nő alapvetően rendben, kis prolaktin-túltermelés, a férfi spermája gyenge. Deák doktor el sem mondta, hogy nincs értelme inszemmel próbálkozni, megcsinált négyet (4)! Nem kevés pénzért, plusz 60-70 ezres vizsgálatokat végeztetett el saját laborjában. A heti nőgyógy vizsgálatokról sosem adott nyugtát, csak elvette a 10000 forintokat. Azonnal lombikra kellett volna küldenie a párt, de ház azt ő ugye nem csinál... A pár megelégelte, sok vizsgálatot már az állami rendszerben végeztettek el, ez nagyon nem tetszett Deáknak. Bekamuzta, hogy a nő HPV-s (!) és ezt is alaposan ki kell vizsgálni. Ezt sem ott csinálták meg, hanem az államiban, természetesen negatív lett a lelet. Szerintetek? A lehúzás és a lelkiismeretlenség még enyhe kifejezés...
2018. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!