Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Kiss Csaba budapesti...

Dr. Kiss Csaba budapesti endokrinológus nőgyógyásznál ki járt már?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy vizsgálat?Valakin már segített?Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 17. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam már nála, azt hiszem az első vizsgálat 6000.- és az azutániak 4000.-, plusz ha vesz kenetet stb, az ha jól emlékszem olyan 1500-2000.- Szerintem nagyon lelkiismeretes orvos, csak az a baj, h nincs nála UH...arra külön kell menni. Ezért mentem én is végül másik orvoshoz (dupla ennyiért...). Ezek az árak tavalyiak, lehet, h azóta változtak.
2010. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia,köszi szépen:)Én hormonprobléma miatt keresnék olyan nőgyógyász endokrinológust aki tud segíteni.Bár lehet hogy elég lenne egy sima endokrinológushoz elmennem?:S
2010. jún. 17. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, hogy olyanhoz menj aki nőgyógyász is...Sok sikert, remélem minden rendbe jön!
2010. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm:))
2010. jún. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!