Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele a petefészek...

Terhesség jele a petefészek szurka és erős fájdalom?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap szurkál és fáj.Tegnap este nagyon fájt soha nem fájt ennyire mint tegnap.Meg görcsölgetni is szokott.Ma délelőt volt a betétemen pici rózsaszin pötty.1hete hogy már minden reggel rosszul vagyok és erős hányinger kap el.És néha este is de van mikor egész nap rosszul vagyok.Sokat sírók néha csak úgy.Rám jön sokszor a sírhatnék.Mit csináljak?Menjek dokihoz vagy csináljak tesztet?
2009. júl. 12. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesztet akkor édemes csinálni, ha már legalább egy napot késett a vérzés. Dokihoz meg akkor, ha pozitív a teszt.
2009. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen azt nem írtad, hogy hol tartasz a ciklusodban. Mert azt fontos lenne tudni a válaszhoz. Én peteérésre tippelnék a tüneteidből, tehát a szurka és az erős fájdalom, na meg a pici rózsaszínes vérzés miatt.
2009. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem rendszeres a ciklusom de már meg kellett volna jönnie.Múlt hónapban sem volt meg rendesen csak 2napig pecsételtem.8-9-én.
2009. júl. 13. 12:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam hogy sokat fájnak a melleim.Több mint 1hete.
2009. júl. 13. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz, mert a hormonjaiddal valami gubanc van. Igy én a terheséget kizárnám. :(
2009. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltam már dokinál ez miatt és járok Endokrinra de nem adtak semmi gyógyszert hogy helyre álljanak a hormonok csak annyit mondtak,hogy le kell fogynom és helyre áll.És ha nem fog?Eddig 7kilot adtam le de még legalább 30kilot kéne hogy ideális súlyom legyen.Fogamzásgátlót akart a nőgyógyász adni de nem szedhetek ilyen gyógyszereket mert trombózisom volt.De akkor is kell valami megoldásnak lennie nem?

Azt tudom,hogy a sárgatest hormonom alacsony és kicsit magas a férfihormonom.

2009. júl. 14. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!