Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha erős mellfájdalmat terhessé...

Ha erős mellfájdalmat terhesség okozna, akkor teszt délutáni pisiből is kimutatná?

Figyelt kérdés
mondjuk elég sűrűn pisilek és nem volt túl sok mintaanyag, de szerintem mutatnia kellett volna már ha ilyen tünetet produkálna. Vélemények?
2011. júl. 5. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

annyi mindentől fájhat a mell ami nem terhesség.

erre ne alapozz,mert nem jó csalódni.

2011. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2011. júl. 5. 18:38
 3/8 A kérdező kommentje:
de igazából nem ez volt a kérdés...szóval más kommentnek is örülnék
2011. júl. 5. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem délutáni teszt mutatta ki a babát.de nem fájt a mellem.
2011. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah, és pár csepp minta elég hozzá.
2011. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat pisilek, híg délutáni vizeletből teszteltem mensi kimaradása előtt pár nappal szép pozitívat, a mellem nem fájt, ez volt nekem a fura, azelőtt mindig fájt a ciklus második felébe, ekkor meg nem.
2011. júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is délutáni teszt mutatta ki először, de a mellem nekem sem fájt, azt viszont észrevettem hogy sokkal eresebb lett és mellbimbóm is megváltozott.
2011. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 6. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!