Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet 5,7 mm-es endometr...

Mitől lehet 5,7 mm-es endometrium a ciklus 29. napján?

Figyelt kérdés

Azon már túltettem magam, hogy terhesség nem lehet ilyen méhnyálkahártyával (amúgy csak kontrollra mentem nődokihoz még mensi előtt), de ezt nem értem. A hőmet nem mértem ebben a hónapban csak a vélt ovum után néha reggelente, ami stimmel a korábbiakkal. Az ovu 29-1-je körül volt.

A doki azt mondta, lehet, hogy akár egy hetet is késni fog, de ált. 28-30 napos ciklusaim vannak.


Segítsetek kérlek!


2012. júl. 13. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Több esélyed van, ha egy látnokot kérdezel erről...mert ezt így senki nem tudja megmondani neked!
2012. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, hogy itt nem látnokok válaszolnak, akkor bocs a kérdésért, de ha nem tudsz/akarsz érdemben válaszolni, akkor inkább ne tedd!Kímélj meg a gúnyos hozzászólásoktól, kösz!

Csak reméltem, akad itt valaki olyan, aki hasonló helyzetben van/volt, és esetleg kiderült nála valami, vagy tud valamit, ami segíthet.

Az E-vitaminról és a méhpempőről már, majd beszerzem.

2012. júl. 13. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármitől!

Mondjuk ezt inkább a dokinak kellett volna elmagyaráznia!

Az E-vitamint szedheted, akár napi 400-800 mg-ot is, a dokit meg cseréld le!

2012. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!