Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvártig még van egy...

A nemvártig még van egy hetem, leszakad a derekam, a méhem is feszül, mintha megakarna jönni. Ma teszteltem, mert már nem bírtam ki, tudom, hogy túl korai volt, és - lett Szerintetek lehet, hogy mégis van "bent" valaki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek utalhatnak terhességre, de kezdődő menzeszre is. Egy héttel előbb tesztelni tényleg túlzás, persze hogy negatív lett. Nagyon korai peteérés és fogantatás esetén mutatná ki ilyenkor a teszt, ha babás lennél.

Nyilván van esély babára, de pár napot még muszáj lesz kibírni. Drukkolok!

2012. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nahhh...Így estére történt még valami!Egészen kevés barna folyásom volt,ahogy olvasom a tapasztalatokat,utalhat mensesre,és babára is.Megint nem lettem okosabb... :(
2012. júl. 14. 21:29
 3/6 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Nemvárt előtt sajnos semmi tuti jel nincsen, hiszen a szervezetedben még nem is történt semmi változás. Nem véletlen, hogy csak nemvárt napja körül, de inkább kicsivel utána tudja a teszt is kimutatni a babát, addig nincs semmiféle változás! A HCG csak kb 2-3 nappal előtte kezd el termelődni, és mensi idejére emelkedik olyan szintre, amire már azt lehet mondani, hogy baba okozza. A tünetekért viszont a többi hormon a felelős, amik akkor is jelen vannak a szervezetben, ha nincs baba. Ezért nem is lehet a tünetekre alapozni. :-(

Türelem, ha ilyenkor tesztelsz, az teljesen felesleges, és csak idegesíted magad vele. Gondolj arra, hogy a dolog már eldőlt, és időben meg fogod tudni az eredményt, siettetni nem lehet a dolgot. :-)

2012. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mekkora igazságot mondtál Kedves Manka68!A helyzet már eldőlt!Szerintem megfog jönni,egyre jobban kezd pirosasba fordulni a folyásom!
2012. júl. 15. 09:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Eldőlt a helyzet!Ma megjött!Valószínű,hogy a tüneteket pszihésen produkáltam...
2012. júl. 17. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
igazán sajnálom!
2012. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!