Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam dr-nál 4-hetes...

Ma voltam dr-nál 4-hetes vagyok, nektek sem látott ilyenkor még semmit?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál van tesztem ami pozitív de nem látott semmit csak pár mm-es , valamit ami jó helyen van megtapadva de babát még nem látott.Ez természetes ?mindenkinek így van?

#Ti is voltatok így
2012. júl. 13. 21:00
 1/7 nittababy ***** válasza:
nekem sem látott semmit azt hitte hogy cisztám van és 3hétel késöbb 7hetesen azt mondta hogy anyuka ez a ciszta mozog!!:)
2012. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hihihi:-))))))Ez jó volt köszike
2012. júl. 13. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
4hetesen nagyon-nagyon korai még. Legtöbbször még 6hetesen is csak petezsák látszódik/ami neked is az uh-n/. Ha 3hét múlva mész, lesz ott már valaki nyugi:)
2012. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4 hét 4 naposan voltam, és egy petezsákot látott.

6 hét 3 naposan meg már kis maszatot is. :)


ne aggódj, ilyenkor még iszonyatosan aprócska, úgyhogy már az jó jel, hogy valami olyat látott, ami jó helyen van. Pár hét és már sokkal többet fogsz látni!

2012. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi jövőhét szerdán kell mennem megint .
2012. júl. 13. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Még az is nagyon korai, max.a petezsák mérete nőni fog. Bár lehet, hogy szerencséd lesz és lesz már valami, úgy legyen.
2012. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen voltam uh-án de nem látott még semmit a doki.Csak a petezsákot,de azon kivül semmit.Majd 12 hetesen voltam utánna és akkor már látta a kicsinket.Nyugodj meg és boldog baba várást :)
2012. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!