Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért nem jön össze? Egészséges...

Mért nem jön össze? Egészségesek vagyunk, jó időben vagyunk együtt, akkor vajon mért nem jön össze a baba? 7. hónapja próbálkoztunk.2. gyereket szeretnénk legyártani az első a legelső alkalommal összejött.

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Ne gondoljatok a gyerek csinálásra!Éljetek mennyetek el moziba wellneszelni gyerek nélkül! aztán ha jön jön ha nem meg nem . én 5 évig próbálkoztam de amíg a fejembe nem tettem rendet nem is jött össze úgy értem hogy vívótam magamban hogy kell is meg nem is míg egy szép napon azt mondta dokim hogy nem lehet babám mert túl sok a férfihormon bennem és hogy gyógyszerel is csak egy fél év múlva ha-ha-ha az nap terhes lettem de szerintem azért mert lement a teher a vállamról hogy nem én döntöm el.
2012. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nagynénémék is 6.hónapja próbálkoznak...nagyon rá vagytok görcsölve ti is,nem?Náluk tuti ez a baj...=/
2012. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A stressz a teherbeesés legnagyobb ellensége! Komolyan!!!!
2012. júl. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy egészségesek vagytok? attól, hogy van gyerkőc, nem biztos. milyen vizsgálataitok voltak?
2012. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi! Egyik ismerősömnél az 1. baba 1-re össze jött! A 2.-nál a 6. hónap után apuka ment elsőre vizsgálatra,és mire meg lett volna az eredmény,addigra meg lett a pozitív teszt is! NO PARA! És nem arra kell gondolni,hogy baj van,mert 1 év is normálisnak számít teherbe esés szempontjából! De utána irány a doki!
2012. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Minek rágörcsölni a dologra??? Sosem értettem. Van egy gyönyörű egészséges gyereked miért nem tudsz neki örülni, ahelyett azon idegeskedsz hogy miért nem jön össze a 2...???

Sosem értettem. Nekem is van egy ovis kislányom, ha összejön összejön, ha nem nem. Időzítsd a megfelelő napokra az együttléteket és reméld hogy sikerül, de ezen idegeskedni komolyan nem értem.

Amit a létre nem hozott gyerekre pazarolsz energiát, azt áldozd a meglévő gyerekre inkább.


37L

2012. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagyis 27 L voltam, de mindegy :)
2012. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés! Erre én is szeretnék választ kapni!

Nekünk a lányunk elsőre összejött. A kistesó a 7. hónapban, de nem maradt velünk, most a 2. hónapnál tartunk, remélem nem kell rá sokat várnunk és velünk is marad!

Talán nem kell nagyon rágörcsölni.

2012. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,bár a 27L.-nek üzenném,ha 27éves lennék valszeg nem görcsölnék én sem ennyire..remélem Te nem tudod meg milyen 40-hez közeledve várni a másodikat!:)(akit ugye fel kéne nevelni)
2012. aug. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!