Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló (TRI-REGOL...

A fogamzásgátló (TRI-REGOL 21+7) elhagyása után mennyi idő elteltével lehet teherbeeséssel próbálkozni?

Figyelt kérdés

A párommal gyereket szeretnénk, de fogalmunk sincs, hogy mikor kezdhetünk bele a próbálkozásba, és a munkám miatt sajnos még nem jutottam el nőgyógyászhoz, hogy megbeszélhessem vele a dolgot.Minden választ szívesen fogadok.

Előre is köszönöm. :)



2012. júl. 14. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én májusban hagytam abba ugyanezt a gyógyszert. Én több kérdést itt is, és más fórumokon, oldalakon, azt olvastam, hogy rögtön lehet próbálkozni, sőt még ilyenkor az első 3 hónapban nagyobb is az esély rá. Én még nem lettem állapotos sajnos, de legalább már megjött 1 hónap kimaradás után. 3 hónapot szoktak amúgy javasolni, de csak azért hogy a ciklus rendesen visszaálljon. Szóval már próbálkozhattok :)

2012. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem egy héttel a fogamzásgátló elhagyása után megjött, de ez ugye nem azt jelenti, hogy helyreállt a ciklusom. Egyébként azt nem tudod véletlenül, hogy fenn áll-e ilyenkor az esélye annak, hogy nem lesz egészséges a baba?
2012. júl. 14. 18:56
 3/14 nytimi ***** válasza:
Szia! Én tavaly tavasszal hagytam abba a gyógyszert, igazából nem görcsöltünk rá a baba projektre, fél év mulva estem teherbe, bár nem mindíg ment el belém a párom. Most 38 hetes kismama vagyok :D Egyébként én azt hallottam h 3 hónapig érdemes várni, hogy teljesen kitisztuljon a szervezetből a gyógyszer! Remélem segítettem :)
2012. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

A tabi után nekem is megjött, de az a megvonásos vérzés. Júniusban nem volt semmi, aztán most júliusban jött meg, de még az sem volt normálisnak mondható!

2012. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Igazából én úgy gondolom, hogy ha egy hét alatt csökkent annyit a hormonszintem, hogy levált a méhnyálkahártya és ugye ezáltal megjött, akkor hamarabb kiürül a szervezetemből, mint három hónap. Igazából nagyon tartok attól, hogy beteg lesz a baba, de nagyon sok mindenkitől hallottam, hogy nem kell megvárni a három hónapot. Igazából azért tettem fel itt ezt a kérdést, mert biztos voltam benne, hogy más is járt, vagy éppen jár ebben a cipőben, mint én és tudna nekem segíteni...ez is sok segítség, ne értsétek félre, csak úgy veszem észre, hogy ez a 3 hónap várakozási idő nagyon vitatott dolog ebben a témakörben.
2012. júl. 14. 19:16
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Találtam egy ilyet is :) Remélem tudtam segíteni! Első voltam és a 3. :D

2012. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, érdekes linket küldtél, de én nem tudom, hogy mennyire lehet hinni ezeknek az oldalaknak.
2012. júl. 14. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz, akkor várjátok meg a 3 hónapot. Az már biztos és akkor te is nyugodtabb leszel!
2012. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De már nagyon szeretnénk...nem véletlenül hagytam abba most a gyógyszer szedését...belevágunk igazából, csak szerintem minden felelősségteljes szülőjelöltben benne van ez a félelem és szeretnék a lehető legtöbbet megtudni erről, csak eddig a munkám miatt nem jutottam el dokihoz, most meg beteg vagyok, és nem nagyon tudok mozdulni itthonról.
2012. júl. 14. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is sokat agyaltam ezen, átrágtam magam rengeteg oldalon,szinte mindenhol ezt olvastam, sőt még itt is sokan írták hogy gyógyszer mellett estek teherbe, illet abbahagyás után rögtön, és teljesen egészséges kisbabát szültek. Beírhatod ide is a keresőbe és ebben a témában rengeteg kérdést és választ fogsz találni.

Sok sikert!

2012. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!