Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Fogamzásgátló tabletta szedése után lehet-e pharmatex tablettát szedni fogamzásgátlásra a teherbeesés előtt?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal, ezért most hagytam abba a Tri-regol tabletta szedését.

Abban kérnék segítséget, hogy a pharmatex tabletta jó-e fogamzásgátlásra, amíg az antibébi tabletta ki nem tisztul a szervezetemből (2-3 hónap)?

Ha ezt a helyi fogamzásgátlót használom, szedhetem közben a terhességi vitamint?



2012. júl. 8. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehet használni, csak ne lepődj meg, ha hamarabb összejön a gyerek, mint kellene.

Ugyanis nem túl megbízható.

Ha tényleg akartok várni 2-3 hónapot, akkor megszakítással kombináljátok.

Szedhetsz mellette terhesvitamint, és szedjél is!

2012. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem túl megbízható? Akkor miért reklámozzák és ajánlják?

Konkrétan ez a tabletta nem megbízható vagy összességében?

Tudsz ajánlani terhesvitamint? Nekem az Elevit-et ajánlotta az orvosom.

2012. júl. 8. 19:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért ajánlják, mindig fel is cseszem magam, mikor a TV-ben látom a reklámot.

Nem csak a tabletta, semelyik nem megbízható. A pearl indexe magas, sokan esnek teherbe mellette.

De megszakítással okés.

Terhesvitaminban nem vagyok jártas annyira, de ha az orvosod az Elevitet ajánlotta, akkor szedd azt.

2012. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sya, én sem ajánlom fogamzás gátlásra...nem ér semmit! Hidd el, tapasztalat :) (amit persze nem bánok), de tényleg nem megbízható!
2012. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 8. 20:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is emelett estem teherbe!Tehát én is csak megerősíteni tudom az előzőeket.
2012. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fú de utálom én is azt a reklámot, mindig morgok is a férjemnek, hogy hogy hagyhatják ezt... Na mind1, ez nem megfelelő védekezési forma, ennél még a megszakítás is jobb módszer, vagy használjatok gumit.
2012. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 8 év után hagytam abba a Tri-regolt és mi is még várni szerettünk volna pár hónapot,kipróbáltuk mi is a pharmatexet,első hónapban terhes lettem.A patikában is elég furcsán néztek rám mikor vettem de nem szóltak semmit.

Terhes vitamint szedhetsz nyugodtan,én a fogigátlót cseréltem le arra.Én a gravidát választottam,mert abban van a legtöbb fajta vitamin és árban sem rossz.


9hkm

2012. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Érdekes mi 5 évig használtuk a pharmatexet és egyszer sem lettem terhes. Mikor akartuk a gyerekeket viszont 3x azonnal terhes is lettem. Mi az egybe tubusost használtuk. Kolléganőm vizsont a 6 adagost. Neki is besikerült egy gyerek úgy hogy még szoptatta a kicsit.

Használj mellette pesszáriumot, nekem egyszer a nőgyógyász ezt tanácsolta.

2012. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást!

Hát ezek után nem vagyok benne biztos, hogy a pharmatex annyira jó!

2012. júl. 9. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!