Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 10. napon a...

Peteérés utáni 10. napon a vérvétel kimutatja már a terhességet? Mikor van a legkorábbi időpont, amikor megjelenik a hcg a vérben?

Figyelt kérdés
kb.31 naposak a cikluasim.A 25.nap voltam hcg vérvételen, de 0.lett az értékem.Mellem nem feszül,de néha borzasztóan görcsöl a hasam, de inkább talán a petefészkeim fájdogálnak akkor, mint mikor megjönne, de szedem a duphastont a korábbi vetélések miatt., így attól ha akarna sem tudna megjönni!Ma vagyok a 27.napon!

2012. júl. 15. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én amikor HCG-n voltam, akkor később kellett menni! Ha 31 naposak a ciklusaid, akkor az 31-14= 17 (akkor van kb. a tüszőrepid), és 17+10= 27. napon kellene szerintem először menned. Én is valahogy így voltam, kb. 4 nappal a nemvárt előtt. 13 volt a HCG-m, nagyon örültem is neki, aztán nem lett belőle terhesség. Azóta kapok én is Utrogestant...

Ez az első HCG-d? Volt már? Ezt mikor ismétlik? 2 nap múlva szokták, és ha nő a HCG, akkor baba! Írj, izgulok!!! Szorítok!!!

2012. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnálom, hogy nem lett babóca! Állítólag a méhpempő is nagyon jó.Ajánlom neked!A ciklus közepétől szeded az utrot? Ez volt az első hcg vérvételem.Eléggé elkenődtem!:-( Volt már egy vetélésem a 7.héten meg az 5.most várok még 1-2 napot aztán tesztelek.Bár eddig mindig fájtak a cicijeim is, most semmi:-((bTe hogy állsz?Mikorra nem várod?
2012. júl. 15. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz csak ovum pár nap múlva. A méhpempőt ismerem, szedtem is egy hónapig, aztán közbejöttek dolgok, így most nem szedem. Talán ősszel, bár remélem addigra kismama leszek!

Ismételték a HCG-t? Mi van azóta veled?

Az előző vetéléseket jobban nem vizsgálták? Hormonvérvételed nem volt (ciklus meghatározott napjain, 6 hormont néznek általában)? Terheléses vércukor vizsgálat? D vitami szint vizsgálat? Ezek mind lehetnek okai azon felül hogy a természet nem találta egészségesnek esetleg.

2012. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia Tegnap voltam újabb vérvételen,mert úgy éreztem, hogy mégiscsak van baba,17,8lett.Nem túl sok:-(((Holnap megyek újra.Remélem nőtt csak attól félek, h én az előző vérvétel után abbahagytam a duphastont mondván, hogy ugysincs baba...remélem ezzel nem csináltam bajt.Most ujra szedem.Minden eredményem rendbe volt kivéve az inzulinom volt egy kicsit magasabb.Illetve határértéken belül volt,és 3 dokiból 1 mondta csak, hogy kell rá gyógyszer így azt is szedem!
2012. júl. 19. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!