Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély, hogy...

Szerintetek van esély, hogy megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, a ciklusaim 28 naposak maradtak azóta. Múlthét közepe óta érzem, hogy valami más. Peteéréstől borzalmasan fáj a mellem, és meg is van duzzadva, alszom egész nap, és falásrohamok törnek rám :)

Csináltam egy digitális clearblue tesztet, pozitív lett, azt írta ki, hogy 1-2 hete történt a fogantatás. Borzasztóan örültem. Ennek ellenére minden görcs és egyéb nélkül megjött a pontos időben. Rendesen, erős, piros vérzés.

Ez szombaton történt, akkor elmentem dokihoz azonnal, aki csinált ultrahangot, és azt mondta, hogy nem tud megerősíteni abban, hogy ott van e baba, de abban sem, hogy elvetéltem. Ma voltam vérvételen, holnapra tudom meg a béta-hcg eredményét, és két nap múlva ismétlés, hogy nőtt e. A tüneteim azóta is megvannak, fáj a mellem, egész nap csak aludnék, meg sokat eszem. Mit gondoltok? Van esély, hogy megmaradt a kisbabám?



2012. jún. 18. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem nem sok esély van rá. Valószínű spontán vetélés volt, még a terhesség korai szakaszában.
2012. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked mennyi esély van rá de anyukám velem(28 éve)2 hónapig még menstruált rendesen ezért nem is tudta hogy terhes.

Sok sikert:)

2012. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem de ezt mi nem tudhatjuk. Akkor ezek szerint 4 hetes terhes lehettél az utolsó mensitől számítva? Ilyen hamar már kimutatta a teszt, meg sem vártad hogy megjön e vagy késik? A doki meg hogyhogy nem tudta megerősíteni , látott valamit vagy nem? Ilyenkor még szívverés nincs csak kb a 6-7. héttől. Amugy a tüneteid akkor is megmaradnak még egy darabig ha elvetélsz. Hasonló helyzetben voltam én is, hat hetesen vetéltem el. A jóhír hogy utána viszont könnyebb teherbe esni és az a baba viszont jó eséllyel megmarad. nekem így volt.(viszont akkor nem árt ha már az első teszt után szedsz utrogastant vagy ilyesmit ami nem engedi hogy elvetélj !de csak ha hormonális okok miatt vetéltél el azelőtt!)

10 hós kislány anyukája

2012. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Igen, 4 hetes vagyok kb, vagy voltam. Azért csináltam tesztet, mert kb egy hete volt egy kis vérzésem, ami még sosem, és mondták, hogy beágyazódásos vérzés is lehetett, meg furcsán éreztem magam. Csütörtökön csináltam a tesztet és elvileg pénteken kellett volna megjönnie. De szombaton jött meg.

Az orvos azt mondta, hogy még nem lát semmit,de még ha ott is van a baba, amúgy sem látná, mert nagyon korai a terhesség, a vérvételből majd kiderül, azt mondta.

2012. jún. 18. 14:54
 5/10 anonim válasza:
Remélem megmarad a babád!!!!Nekem is pontosan ugyanezek a tüneteim,ami viszont fura,hogy csak 1-2 nappal mensi előtt fájdogál a mellem mindig,de most pétől folyamatosan napról napra egyre jobban.
2012. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de drukkolok!
2012. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én a múlt hónapban ugyanígy voltam, mint te. Mensi előtt 1 nappal pozitívat teszteltem, de két nap múlva megjött. Mentem dokihoz, de nem látott semmit. Egy hét múlva visszarendelt, de akkor már nem volt baba. Pedig azt hittem nem lesz baj, mert alig véreztem. Ez történt május 2-án. Május 27-én újra pozitívat teszteltem :). Pedig elméletileg ilyenkor nincs is peteérés. A dokim is meglepődött. Kaptam gyógyszert (duphastont) és most 6+5 hkm. Szerdán megyek újra uh-ra. Remélem minden rendben lesz! Lehet, hogy neked nem lesz gond, legalábbis remélem! Majd írj!
2012. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos nem maradt meg a baba :(

Remélem a következő hónapban sikerül!

2012. jún. 19. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2012. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,Tisztelt # 7/9 válaszadó!


Ritka vércsoportom miatt,eléggé körülményes volt a harmadik terhességem,és sorozatosan elvetéltem 3-szor egymás után,de nem teljes 3 héttel később az utolsó vetélés után megint pozitívat mutatott,és ez a babóca,most már kisfiam,meg is maradt.Az orvosom azt mondta,hogy a vetélés miatt sikerült ilyen gyorsan teherbe esnem,mivel a szervezetnek kell idő míg visszaáll,és a petefészkem még úgy érezte terhes vagyok,és sokkal könnyebben tudtam újra teherbe esni.Úgyhogy ilyenkor nem hogy nincs peteérés,hanem folyamatosan peteérés van,ilyenkor éri meg a legjobban próbálkozni mert orvosom is azt mondta hogy 30%-kal nagyobb esély van a teherbe esésre.

2012. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!