Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnek nagyon gyereket,...

Szeretnek nagyon gyereket, mar eleg reg! Ugy erzem most sikerult. Most vagyok a ciklus 19. napjan, tesztelhetek? Vagy meg kell varnom a mensi napjat? Addig meg van egy jo het! Nagyon turelmetlen vagyok!

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tényleg sikerült!!! Nem tudom, nálad mit jelent az, hogy rég, mi több mint 3 éve szeretnénk babát. Én is sokszor éreztem, hogy most biztos összejött, aztán 1-2 hét múlva kiderült, hogy, mégse. Remélem Te most tényleg babás, vagy, de várj még egy hetet a teszttel, akkor már biztosan kimutatja a teszt
2012. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a teszt max. mensi előtt 2 nappal mutatja ki azt hogy terhes vagy,1 hétel hamarabb nem,talán most vándorol a megtermékenyített petesejted a méhed felé,Sok sikert a továbbiakban!
2012. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnel, hogy kimutasson a teszt? Ha egy het mulva kene megjonnie, akkor 29-30 napos a ciklusod, vagyis peteeresed kb 3-4 napja tortent. Ha megtortent a fogantatas, akkor meg oda sem ert a mehbe. Meg nincs mit kimutasson a teszt.

De szurkolok!!! Egy het mulva tesztelj!

2012. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De erezhetek valamit? Vagy csak veletlen,hogy hanyingerem van es nincs etvagyam? Kedvtelen is vagyok neha !
2012. júl. 15. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem igazán érezhetsz tüneteket, hisz azok csak a beágyazódás után kezdődnek, és még nem tarthatsz ott, hacsak nem korán volt peteérésed. Kívánom, hogy tényleg sikerüljön, de szerintem még korai ezt gondolni.
2012. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen korán még nincs tünet!szerintem a mensi időpontját várd meg és akkor tesztelj,most még nagyon korai!
2012. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elrontottad a gyomrod, ugyanis amíg nem ágyazódik be a baba, addig a szervezeted semmi olyan hormont nem termel, ami ilyen tüneteket okozhatna. Tehát ha terhes leszel a hányinger mellé, az csak véletlen egybeesés, ez most nem annak a tünete.
2012. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Delia27 válasza:
Szerintem meg korai a teszteles!
2012. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!