Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen véleményetek van dr...

Milyen véleményetek van dr Ferencz Zoltán nőgyógyászról? (Tatabánya) Árak stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is úgy ajánlották,én most már harmadik éve járkálok hozzá,szerencsére ritkán. nagyon aranyos,és rendes,mindent alaposan elmagyaráz,nem húzza fel magát,ha kérdezgeted.nagyon jól felszerelt a rendelője,és az UH monitor úgy van felrakva,hogy te is láthatod,miközben vizsgál. az árai nem veszélyesek,6000 a vizsgálat,a gyógyszerfelírás 1000-2000,attól függ,melyik lábával kelt fel aznap,a cyto 8000. nincs órákig várakozás nála,ha előre bejelentkezel,ami nekem furcsa,a korábbi dokimnál mindig órákat kellett várni.
2009. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ma megyek hozzá!:)
2009. júl. 14. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom korábban tetted fel a kérdést, de azért válaszolok, hátha olvasod. 14 hetes terhes voltam és valamit összeszedhettem, mert nagyon hánytam, ment a hasam és iszonyú erős görcseim voltak. Bementünk a kórházba a nőgyógyászati ügyeletre és pont Ő volt bent. Annyira türelmes és kedves volt, hogy azóta is azon gondolkodom, hogy nála kellene megszülni a babát (sajnos a magánorvosom nem vállal szülést,csak terhesgondozást, így hamarosan kell keresnem valakit). Szóval az én tapasztalatom vele kapcsolatban nagyon jó. Őszintén szólva nem voltam még egyszer sem olyan orvosnál, aki ennyire pozitív benyomást tett volna rám. Szerintem Te sem fogsz csalódni.
2009. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nála szültem áprilisban, hozzá járok 8 éve. Csak ajánlani tudom.
2009. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ÉN most fogok elöszőr nődokihoz menni. Látom jó véleménnyel vagytok erről az orvosról. Hol találok róla valami adatok? előre is köszi
2011. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a címét,telefonszámát megtalálod a nevét a keresőbe írva. mármint a magánrendelését.
2011. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!