Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 26-28-án nem várom! Ki...

Július 26-28-án nem várom! Ki van még ezzel így? Tünetek, tapasztalatok? Mikor teszteltek? Drukkoljunk együtt!

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, hangulat váltás, émelygés, pár csepp vérzés/barnázás, szúró hasi fájdalom, görcs, hasfeszülés, érzékeny mellek, tünetmentes, stb.

Beágyazódás, terhesség, premensi?



2012. júl. 16. 14:08
 371/377 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat!

Kedves utolsó, nagyon szorítok Neked!!! Majd írj!

2012. okt. 15. 08:29
 372/377 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 2lányosAnyuka vagyok.


A kedves, drága kérdezőnek szívbőljövő gratula! De mi a helyzet most?


Nekem azóta sem sikerült egy újabb terhesség, de elmenetem Mens Mentis-be 3pontos terheléses cukor+inzulin laborra. Jó "kis" IR-em van...3. hete szedem a metet, diétázom. Na meg reménykedem, hogy minél előbb hat is :)

2012. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/377 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Már 14 hetes vagyok...

De mire érted, hogy mi lesz most? :)

Egy mamival tartom a kapcsolatot, Ő az akinek elment sajnos a babája és azóta se érkezett másik...

Többiekről nem tudok.


Neked nagyon sok erőt, jobbulást és kitartást kívánok, hogy minél előbb rendbe gyere és sikerüljön a babó!!

Sajnos a problémádban nincs tapasztalatom :(

2012. dec. 18. 15:52
 374/377 anonim ***** válasza:
100%

Szia! köszönöm. A kérdés így szólt: mi a helyzet veled most, merthogy az utolsó bejegyzésed októberi volt, ha jól emléxem.

Gratula! Jól viseled? (Elvileg ma nem kéne megjönnie, eddig semmi jele. De nem bizakodom, próbálok nem tudomást venni róla, nehogy elszálljon megint az agyam...)

2012. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/377 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én is bekapcsolódtam júliusban, és én is akkorra nem vártam. Sajnos azóta sem sikerült teherbe esnem, ráadásul pont most jött meg 2 napja, úgyhogy nekünk a következő tesztelgetésünk, várakozós napjaink már csak januárban lesznek. Nyár óta minden menstruáció előtt barnázgattam pár napig, úgyhogy orvosnál is voltam. Nagy probléma nincs, csak sárgatest hormon probléma, amire elkezdtem PreMens tablettát szedni. Kezdek egy kicsit izgulni, hogy mi lehet a probléma. A párommal mindketten 35 évesek vagyunk. Május-június óta nem védekezünk, próbálkozunk. Nekem már van egy 14 éves nagylányom, neki még nincs gyereke..... szóval már nagyon szeretném a babát és a lányom is nagyon várja. Próbálok nem görcsölni, de nem mindig sikerül. üdv, mindenkinek és Kellemes Ünnepeket! és persze kellemes babavárást! :)

P.

2012. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/377 anonim ***** válasza:
Én most 24 hetes vagyok. Fiúnk lesz, minden rendben :)
2012. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/377 A kérdező kommentje:

Boldog Karácsonyt!


Kedves 374-es, köszönöm! Nem viselem túl jól, de azért kibírható :) 14 hét alatt fogytam 8 kilót, bár van rajtam felesleg. Nem hányok, csak étvágyam nincs, nem bírok enni. Nagyon fáradékony és fejfájós vagyok. Erőltetni semmit nem tudok, mert akkor fáj a hasam alja. Szóval szép öregesen elvagyok. Amúgy a babával minden oké, ma töltöttem be a 15. hetet, 8-án megyek 4D-re, 2-án AFP.

A nemét még nem tudom, mert bár a pocaklakó partner volt benne, odatartotta a fenekét a kamerába, terpesztett lábakkal, csak a gép nagyon öreg, rossz felbontású volt, a dokinő hiába zoomolt, nem látta. Ez a 12 hetes UH-n volt.

Drukkolok mindenkinek akire várat még ez az sok boldog érzés! És szívesen veszem, ha írtok továbbra is az eredményekről!

Sajnos a napokban nem voltam, pont a fejfájásom miatt kórházat is jártam, meg a karácsonyi készülődések, stb... de azért figyelek! :)

2012. dec. 25. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!