Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízhatóak az...

Mennyire megbízhatóak az ovulációt jelző tesztek? Én Gabrielt vettem (kazettásat), és az jelezte a peteérést! Együtt is voltunk aznap, meg rá 3 napra! Tapasztalatok? vagy lehet valami gond, hogy nem sikerül a baba? Mensim rendszeres! Nem értem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 06:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom.Attól,hogy jelez a teszt,nem biztos,hogy volt is peteérésed.

Èn már a 4. tesztet lestem,de nem mutat semmit.


Elöbb utóbb sikerül a baba.Mikor nem számítasz rá...

Nem írod,hogy mióta próbálkoztok a babával.Nekem a lányom 11 hónap után sikerült.

2009. jún. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy van péd, és akkor vagytok együtt, nem 100%, hogy sikerül a baba. Az ovulációs teszt csak segítség, nem garancia a sikerre.
2009. jún. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tenyleg nem biztok, hogy egybol sikerul ovuteszttel, mert rengeteg feltetelnek kell meg teljesulnie ahhoz, hogy megfoganjon a baba, beagyazodjon es ott is maradjon.

Ettol fuggetlenul sok embernek segitett mar az ovuteszt abban, hogy konnyen es gyorsan osszejojjon a baba.

En is a mult honapban hasznaltam eloszor eletemben, mert a homerozest nem szeretem. Irtam ki rola kerdest es sok anyuka mondta, hogy ovuteszttel hamar teherbe estek.

Most mar en is csatlakozom hozzajuk hala Istennek, hihetetlen, de elso honapban sikerult. Meg fel sem fogom. Az elso gyerekemnel homeroztem es csak az osztoneinkre hallgattunk es fel evet vartunk ra.

Egyebkent nem csak az ovuteszt miatt voltunk egyutt, hanem "onszorgalombol" a sajat vagyaink miatt, es igy ugy jott ossze, hogy peteeres elotti napokban is minden nap szeretkeztunk, amikor meg negativ volt a teszt, amikor pozitiv lett akkor is es meg utana is.

Sokan mondjak, hogy nem szabad minden nap egyutt lenni, mert akkor nem termelodnek eletkepes spermak, hat, a ferjemnek termelodtek, mert a ciklusom 16. napjaig alig maradt ki nap...

2009. jún. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem irtad volna, hogy az elso babaval csak hat hetesen lett pozitiv teszted, akkor is azt javasoltam volna, hogy varj meg par napot es tesztelj ujra.

De igy meg foleg azt mondom.

Nem lehet, hogy neked nem kozepidoben, hanem kesobb szokott peteeresed lenni es ezert negativak sokaig a tesztek?

De az en tapasztalatom az, hogy bar minden terhesseg mas, nalam a hcg termelodes mindkettonel hasonlo volumenu volt. Amikor az elso fiamat vartam, akkor is az elmaradt mensi napjan csak nagyon-nagyon halvany pozitivat teszteltem, csak napokkal kesobb lett hatarozott es eros pozitiv. Most, a masodik terhessegemnel is ugyanaz a helyzet. Pedig sok olyat olvastam itt is, hogy mar kimaradas elotti napokban is hatarozott pozitiv tesztek szulettek, illetve az elmaradas napjan is, tehat nem mindenkinel ugyanolyan erossegu a hcg termelodes.

2009. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utolsónak.Ez hogy jön ide??

Szerintem rossz helyre írtad a választ....

2009. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem minden nap kell szexelni ovuláció környékén, de ha már egyszer csináltátok, akkor is van esély, ha mégsem legközelebb próbáld úgy, mi minden nap szexeltünk, mértem az ovut és elsőre összejött.
2009. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tenyleg rossz helyre irtam, koszi, hogy szoltal. De az elotte levot is en irtam, az jott volna csak ide, ha minden terv szerint halad...

Csak eppen az orokmozgo babam itt van mellettem es neha besegit a valaszadasban egy kis laptop csapkodassal, igy sikerult ket megnyitott kerdesre szant valaszt egy helyre elkuldeni. :D

2009. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mind a 7 tesztet megcsináltam és semmit nem mutatott,annak ellenére,hogy Chlostyt szedtem.
2009. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovulacios tesztel jott ossze a baba, mult honapban de a ciklusom 22-ik napjan lett pozitiv, tehat kesoi ovulaciom volt. Mar kezdetem feladni, amikor a 20-diknapon voltam, hogy biztosan nincs pe-m vagy nem er semmit a teszt. De meg volt 3 csikom igy gondoltam ellovom oket. Nallam 2 napig szokott pozitiv lenni. Ugy voltunk egyutt, hogy az elso pozitiv napon, utanna kihagytuk a masodik pozitiv napot es ismet egyutt voltunk az elso negativ napon. Nallunk azert valt be az ovuteszt mert en nem szeretek homerozni es azt sem tudtuk megcsinalni a parommal, hogy minden masodik nap egyutt legyunk. Tul stresszsenek tartottuk es faradtak is voltunk hozza. :( Igy minden ment a regi kerekvagas szerint, nem valtoztattunk a szokasainkon es az eletunkon csak annyit, hogy amikor pozitiv volt az ovulacios teszt akkor egyutt voltunk es osszejott a baba. :) Kivanom, hogy neked is sikeruljon minel hamarabb!
2009. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!