Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel tesztem ma regeli...

Gabriel tesztem ma regeli első vizeletből negatív holnap regel lehet pozitív a ( qupido) teszt? Kinek van tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy 10-es érzékenységüt az biztos kimutatja!
2012. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jubilee ***** válasza:
A Qupido teszttel én mindkétszer pozitívat teszteltem. Nagyon jónak tartom. A kisfiamnál egy 25-ös érzékenységű teszt nagyon halvány lett, a Qupidoval viszont jóval erősebb. A kislányomnál rögtön ezt a tesztet vettem, és 3 mp alatt megjelent a második csík. :)
2012. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen Qupidom van regelre10-es.csak azért kérdeztem hogy volt igy valaki gabriel neg de atól még érzékenyeb tezst lett pozi?mert nemtudom mit higyek xepil volt halvány pozi ki jött egyből de elis tűnt.
2012. júl. 16. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta késik?Nekem egy nap késés után a Gabriell negatív volt,most 3 nap késésnél járok,tünetek vannak,még új tesztet nem vettem!Félek a csalódástól!Szoritok neked!
2012. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem sajnos rendszertelen a mensesem,én is igy vagyok pont.már anyi negatívam volt, és ma regel megörűltem az xepil mikor kijött a második csik,de aztán el is tűnt,hát mit mondhatnék!?
2012. júl. 16. 17:04
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és megkérdeztem a gyogyszertárostól hogy is van ez?kijön a második csík és eltűnik?azt mondta hogy azér mert pici a terheség még nem tudja ugy kimutatni.ti hallotatok már ilyet?
2012. júl. 16. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen lehetséges,hogy azért tűnt el a második,mert én nagyon kicsi a terhesség.Pár nap múlva próbáld meg.Szerintem az összes teszt ezek közül megbízható,annyi a különbség,hogy a 10-es érzékenységű 24-48 órával kimutatja biztosan

2012. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!