Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok az inszemi...

Mik a tapasztalatok az inszeminációval kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Van egy ismerősöm,aki így lett babás,majd a második gyermeke természetes úton fogant meg.Nemsokára szül ő is.Illetve sokan lesznek ikrek anyukái,mert a siker érdekében több megtermékenyített petesejtet is beültetnek.Tehát ha erre vállalkozol,akkor csak úgy,hogy vállalod,hogy ikreid,netáán 3as ikreid születnek.

Szerintem,ha nem lettem volna természetes úton babás,akkor minden eszközt megragadtam volna azért,hogy gyermeket szülhessek.

2008. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már egy éve hiába próbálkoztunk és én sajnos most múltam 40 éves. Sokat nem meditálhatok rajta, ha szülni akarok! Igaz, van már két nagylányom, akik spontán jöttek össze, de ez most valami miatt nem megy. Hétvégén volt az első inszeminációnk és reménykedek... Az orvos szerint + 25% az esély. Már rámférne...
2008. máj. 5. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló, nem az inszeminációról beszél, hanem lombikról,insz.-nél nem megtermékenyített presejtet ültetnek be, hanem a spermiumokat közvetlen a méhbe fecskendezik. Én sok sikert nem hallottam róla, de lombik elött kötelező. De feladni tilos!
2008. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 26-án csinálták először, tulajdonképpen mi 4 éve szereténk babát, csak reménykedni tudok, hogy sikerül.

Egyébként éppen csak egy picit volt kellemetlen. Sok párnak sikerül így a baba, akik egyébként egészségesek.

Kitartás, biztos sikerülni fog.

2008. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok negatívumot lehet olvasni az inszeminációról, illetve arról, hogy nagyon kevés az esély a sikerre..Nekünk elsőre sikerült, egyáltalán nem fájt, a legkellemetlenebb része a beavatkozást megelőző injekciókúra volt.6 hetes kismama
2008. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, azóta kiderült, hogy nekem is sikerült elsőre 40 év ide-40 év oda! Nagyon boldogok vagyunk! Mindenkinek nagyon tudom ajánlani ezt a módszert, annál is inkább, mivel a lombik hormonilag nagyon veszélyes!
2008. máj. 27. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!