Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19, napon vagyok és 37.1 a...

19, napon vagyok és 37.1 a hőm. Egy hete volt olyan 36.6-36.8 körül. Majd leesett 36.4re. Lehetséges hogy terhes vagyok? Merthogy ez a 36.6-36.8as hő volt a peteérésem szerintem.

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
görbéd nincs véletlen??
2012. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem csináltam, csak magamnak méregetem. második hónapja, de múlt hóban nem volt ilyen, majdnem végig egyformákat mértem.
2012. júl. 17. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
értem!éreztél ovu fájdalmat??nem lehet,hogy akkor volt pé-d mikor 36,4-t mérted?nekem akkor szokott vagyis mikor legalacsonyabb a hőm!
2012. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mit érzek már.:/ igazad lehet,hogy valószinű inkább akkor volt a 36.4 nél. Folyamatos alhasi nyomást vagy nem is tudom mit érzek. Tegnap este azért jól rájöttem,hogy nem csak beképzelem magam, mert szó szerint görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni, de menstruációs fájdalmaim meg nem szoktak lenni sosem.
2012. júl. 17. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid?
2012. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

28 naposak szinte pontosan, csakhogy ikerterhességre hajlamos vagyok.17 évesen is ikrekkel voltam terhes akkor túl fiatl voltam,szinte anyu döntött helyettem.Estem már teherbe menszi előtt,ikrekkel ,(eza második alkalom volt,hogy ikrekkel)gyógyszer mellett(!!) hát ezért nem ajánlotta a doki,hogy vállajak két babát egyszerre.

Ezért is írom,hogy bár 28 napos a cilusom, de bármikor lehet második peteérésem.

2012. júl. 17. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:
húúú értem!!és te nem is szeretnél ikreket??hú én annyira örülnék!de nekünk nem jön össze!esetleg lombikkal!!hát ha van extra peteérésed akkor az azt se tudom látszana-e a görbéden!ez érdekes!
2012. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem!Nem lennék ellene ikreknek sem, sőt eddig sem voltam ellene. Én lennék a legboldogabb ha terhes lennék, akár egy akár két babával!!Nálad ez már biztos,hogy csak lombikkal lehet? Mik az első lépések?
2012. júl. 17. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:
hát a páromnál van baj!!most megyünk hétfőn a férfi meddőségi központba az andrólogiára!!ott fogják megmondani mi is a helyzet a spermájával!hogy egyáltalán van meg milyen minőségű!!aztán kérhetek időpontot a kaáliba!most teszteltem negatívot!!
2012. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaj,istenem.:( egyik ismerősöm most szült ,nekik sem lehetett természetes módon gyerekük.harmadik alkalomra sikerült. csak ott a nővel volt baj.nagyon sokáig tartott nekik.
2012. júl. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!