Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, azt hiszem vannak még...

Lányok, azt hiszem vannak még csodák, sikerült. Megjött a mensim, a hőm is leesett, mégis terhes vagyok. Már 3 poz. Tesztem van, mindegyik másfajta. Szerintetek miért ilyen alacsony a hőm?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 26. 09:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

én bemennék az ügyeletes vagy nálunk úgy hívják hogy sűrgősségi nőgyógyászati rendelésre.

mondd meg hogy teszted pozitív de vérezgetel. nézzenek meg. biztos ami biztos....

minden jót.


2 kisfiú anyuja

2010. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt még eleinte menszeszem, sőt még kb 4 hónapos terhesen is véreztem mikor meg kellett volna jönnie. Úgyhogy nem mindig kell a legrosszabbra gondolni. De nem árt bemenni egy vizsgálatra
2010. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Jaj, utálok ilyet írni, de kérlek ne éld bele magad nagyon, mert amnesi is meg az alacsony hő is nem biztos, hogy jó! Mindneképpen menj el orvoshoz minél előbb!

Sajnos nekem is most volt ilyen tapasztalatom, pozi tezstek után két nappal már a tesztek is negatívak lettek. És a görbéd sem túl szép. Sajnos a pozi teszt nem mindig jelent terhességet, nálam valószínűleg ciszta okozta.

De nagyon szorítok, hogy ne így legyen!!

2010. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
csatlakozom,menj be az ügyeletre.
2010. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ügyelet, vérzés nagyon nem jó!
2010. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de 7 évvel ezelőtt a kisfiamnál is ugyanígy voltam, csak akkor még erősebben véreztem és görcsöltem is.

Már szedem a MagneB6-ot, az elevitet, a folsavat és palástfű teát is iszok. Szerdán megyek magánrendelésre.

2010. szept. 26. 13:33
 7/32 anonim ***** válasza:
Szurkolunk! A barátnőm is négy hósan tudta meg, hogy terhes, mert megjött neki minden hónapban. Ne gondolj a legrosszabbra, de azért tényleg vizsgáltasd ki magad minél hamarabb!!! Szurkolok Neked!!! 15 hetes első babás
2010. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nagyon kedves vagy, köszönöm.

Bízok a legjobbakban, most épp rossz közérzettel küszködök, remélem nem lesz semmi baj.

Neked is és a babának is jó egészséget!

2010. szept. 26. 18:29
 9/32 anonim ***** válasza:

én mennék az ügyeletre. és mi van ha baj van?? akkor tudnak gyógyszert adni...

mit veszíthetsz!.......

2010. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet.Mindegy mi volt az előzővel,ez egy új terhesség.Remélem nem vagy annyira felelőtlen,hogy nem mész be.Le lehet pontozni,a vérzés nem játék.Nem feltétlenül jelent bajt,de jobb az óvatosság.
2010. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!