Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesésel kapcsolatos...

Teherbeesésel kapcsolatos tapasztalatok és tűnetei?

Figyelt kérdés
juni 29 volt tűszőérésem uh-án,juli 4-n barnáztam három napig,rá megint kb 3-napra fehér átlátszó nyuló nyákom volt,és még mindig nem jött meg közel negyvenedik napon vagyok.teszteket csináltam de negatívak.szerintetek?atól még lehetek terhes?köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 17. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt már olyan hogy terhes volt valaki de a szervezete valamiért nem termelt hcg-t. Furcsa de csak akkor vette észre amikor megmozdult a baba :)


Szerintem nem vagy terhes ha a teszt nem mutatta ki. Szerintem menj el az orvoshoz mert csak ő fogja tudni megmondani hogy mi lehet. Mink csak tippelni tudunk.

2012. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat:csak nem igazán értem?!én ugy tudom és olvastam is, ha fehér átlátszó nyulós nyák van akor van peteérés akor kell probálkozni nem?vagy csak ha fáj a hsunk szúró fájdalom a petefészeknél?most melyik?bocs az értetlenkedésért.
2012. júl. 17. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
14 nap körül szokot lenni kb. Én nem pé. kor szexeltem a barátommal és még számolgatás nélkül teherbe estem. Szerintem ne számolgasd mert az csak rosszabb. Szexeljetek amikor kívánjátok egymást és ne idegeskedj azon hogy sikerült van nem! Ha van még kérdésed akkor nyugodtan írd meg ha tudok válaszolok!
2012. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez ember függö!Nekem sosem volt nyákom peteérésnél!Ezt én sosem tudtam igy figyelni...Szerintem menj el orvoshoz csak ő tudja megmondani pontosan...nekem a nemvárt nap utáni 9.napon mutatta csak ki a teszt..Orvos mondta ez egy késői peteérés lehetett...Sok sikert kívánok neked


7 hkm

2012. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. úgy vagyok mint te mármint a késéssel kapcsolatosan. Ma vagyok a 38. napomon. A ciklusom általában 31-32. napos, de volt már kevesebb is. Teszteltem, de negatív! Még reménykedem!
2012. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!