Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok a véleményeteket? 4...

Leírnátok a véleményeteket? 4 napja késik a mensesem,37,4 ébredés után 1 órával a hőm. Tegnap délutántól amíg el nem aludtam iszonyatos fejfájásom volt, ami hányással párosult.

Figyelt kérdés
Néha van még hányingerem, pl. : reggeli kávé után, kocsiba, de nem mindig és nem egyfolytában.Egyébként nem tervezzük még a babát, megszakítással védekezünk. Azért vagyok megijedve, mert dohányzom még és vasárnap indulunk Krétára nyaralni. Nem lenne baj,ha baba lenne 4 éve együtt élünk a párommal és már szó volt a babáról. Egyébként nem feszül a mellem és a 4-5 napja menses szerű görcseim vannak, persze elég gyengék a megszokotthoz képest.
2009. júl. 14. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Már tesztelhetsz, illetve vigyál magaddal Krétára is terhestesztet.


Ha babás vagy, vigyázni kell a nagy hőséggel: délben nem kint lenni, egyébként is az árnyékot keresni, szigorúan legalább 2 liter vizet inni naponta, és ha lehet, nem a cspaból.

2009. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma veszek tesztet és holnap reggel megcsinálom, de félek :(
2009. júl. 14. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. (szokott késni?)
2009. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyie félsz egy esetleges terhességtől, akkor talán megfelelő módon kellett volna védekezni!!!!
2009. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szokott késni, mindig 30 napra jön meg. Amiatt félek a terhességtől, mert dohányzom és nyaralni is indulunk és ezek nem a legmegfelelőbb körülmények gondolom. Persze, ha bebizonyosodik a baba azonnal leszokok. Nem 15 éves vagyok és felelőtletlen. Egyszerűen csak megijedtem, nem kell egyből így reagálni.
2009. júl. 14. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is baba lesz. Dobd el a cigit nyugodj meg ne parázz. Nem lesz baj. Tesztelj 99% hogy pozi lesz. Nyaralni mehetsz nyugodtan.
2009. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőhöz: Elnézést de melyik reakció volt itt tapintatlan???
2009. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát csak az, hogy ha ennyire félek a terhességtől miért nem védekezek rendesen. És erre írtam, amit írtam.
2009. júl. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!