Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a véleményetek?...

Mi lehet a véleményetek? Mitol lehet ez? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
3hete késett a mensim, elmentem dokihoz aki megvizsgált és azt mondta nem vagyok terhes, kaptam injekciót amitol meg kellett volna jonnie de csak 3nap barnázás, ma megint elmentem megvizsgált azt mondta ez tisztulás de nagyon gyenge, vettek vért HCG, Progesteron, holnap lesz eredmény és még1x el kell mennem júl27 vérvételre. ja és a pajzsmirigyre szedek l-thyroxint (ez is befojásolhatja?)koszi a válaszokat.
2009. júl. 14. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azt nem nem értem, miért a vérvizsgálat előtt adta az injekciót?
2009. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ezt én sem értem hogy lehet hogy kapsz szurit és utánna r nézi a hcg.t??ez érdekes erre nem kérdeztél rá??
2009. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy-alulműködés okozhat ilyeneket. Említetted az orvosnak?
2009. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja én sem értem miért kaptam eloszor szurit aztán a vérvétel, a pajzsmirigyrol tud
2009. júl. 14. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!