Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegem kezdetetol folyaso...

Anna 27 kérdése:

Terhessegem kezdetetol folyasom van. MItol lehet? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Folyamatosan van neha atlatszo neha picit sargas folyasom.Szagtalan,nem viszket nem faj ha pisilek es nagyon kis mennyisegben van.Valakinek volt ilyen?MIt tehetek?

11 hk


2011. okt. 27. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt normális a bővebb folyás. Főleg ha nem viszket, nem büdös akkor azt mondják normális. Én is ugyanígy voltam! Aztán mentem az orvoshoz vizsgálatra, aki megkérdezte, hogy nem vettem e észre, hogy több egy kicsit a folyásom. Mondtam, hogy de igen, de azt hittem, hogy ebben az esetben még normális. Mivel hát ugye nem volt semmi más problémám. Mondta, hogy ez egy enyhe hüvelygyulladás, írt fel rá hüvelytablettát. Semmi komoly. Viszont ha legközelebb mész az orvoshoz, mindenképp említsd meg neki, inkább legyen megvizsgálva. Aztán lehet neked tényleg nincs is semmi bajod, de azért jobb ha megnézeted, ha nem vagy benne biztos! Boldog babavárást!
2011. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt folyásom,és nekem is adott az orvosom rá kúpot,ami nem nagyon segített és kb.5-6 hónapig elkísért.de nem volt semmi komoly.azóta már van egy gyonyoru 4 éves kisfiam.
2011. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
holnap megyek vervetelre es megprobalok bejutni a vedonomhoz
2011. okt. 27. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van folyásom most vagyok 15 hetes, de a dokim mondta, van akinek van van akinek nincs vagy kevésbé van terhesség alatt. Azt mondta ne ijedjek meg, minden tesztem negatív, szóval fertőzés vagy gomba sincs.
2011. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!