Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Itt a nyár és én hajlamos...

Itt a nyár és én hajlamos vagyok mindenféle strandon összeszedhető fertőzésre is. Minden strandolás után 1 hétig folyásom van és pimafucin kúp állandó használójává váltam Teherbeeshetek így?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább természetes vizekbe menj úszni, a strandok tele vannak bacival. Teherbe nem eshetsz strandvíztől, attól azért ne félj!
2012. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze teherbeeshetsz, de azért a nődokit kérdezd meg, hogy ez a kúp nem-e ártalmas, ha babát szeretnél! De semmi baj nem lesz hidd el! Egy-két dologra figyelj oda és nem lesz baj. Pl. Vigyél 2-3 fürdőruhát, hogy ne rajtad száradjon meg a ruha, minden fürdés után intim törlőkendővel töröld meg magad.
2012. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmmm... én sem így értettem hanem hogy a fertőzések hogyan befolyásolják a teherbeesést? Strandtól teherbeesni micsoda ötlet ezt itt olvastad vagy te hallottál már ekkora "csodát"??? :DDD
2012. júl. 18. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, teherbeeshetsz, de nekem azt mondta a doki, hogy úgy érdemes a babával próbálkozni, ha nincs egyáltalán fertőzésed, mert az árthat. Engem, és a férjemet is letiltotta ezért minden - nem természetes - víztől.

Kibírtuk, és jött is a baba.

2012. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért írták az előző válaszolók, de amíg használod a kúpot, addig nagyon kicsi az esélye, hogy teherbeesel, ugyanis szinte kivétel nélkül az összes ilyen gombaölő kúp spermaölő hatású is. Annyira, hogy nekem van olyan barátnőm, akinek gombás fertőzésre azt a spermicid kúpot adta az orvos, amit én fogamzásgátlóként használtam... Szóval nem, most nem lehetsz terhes...
2012. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!