Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Helyettesítek néhány hétig...

Helyettesítek néhány hétig egy multinál, mit tegyek, hogy maradhassak állandóra?

Figyelt kérdés
3 évig egy multinál könyveltem, majd elvitték a folyamatomat Indiába. Utána felajánlottak egy helyettesítő pozíciót egy másik multinál néhány hétre egy hasonló, de kicsit más területen. Az interjún mondta a HR-es, hogy ide most nagyon gyorsan kell valaki, de ha beválok, akkor átmehetek állandóra a szakterületemre, mert oda is keresnek valakit. Tudom, hogy beváltam, nagyon jók a visszajelzések a munkámra és a csapatba is remekül beilleszkedtem. Viszont néhány napja elkezdtek interjúkat szervezni arra a pozícióra, amire én vágyom. Persze tévedhetek, de szerintem nincs bajuk velem, csak simán elfelejtettek. Szerintetek hogyan és kinek jelezzem, hogy én is akarom az állást? A HR-essel beszéljek, a team leaderemmel vagy az adott csapat főnökével először?
2012. márc. 25. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először egyértelműen a saját teamleadereddel beszélj. El kellene mondanod neki, hogy az interjúkor hogyan és miben egyeztetek meg, és hogy a tudomásodra jutott, hogy ennek ellenére mégis interjúkat szerveznek. A HR-essel már mindenképpen együtt kellene beszélnetek, ha a csoportvezetőd garantálja, hogy jó munkaerő vagy és szükség van rád a cégnél.
2012. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is valami ilyesmire gondoltam.
2012. márc. 25. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az első jót ir


Egyébként sokszor kötelező megpályáztatniuk,aztán mégis az eredeti személy kapja akit már rég tudnak.

Nálunk is állandóan pályáztatnak,jönnek szegények,hogy hátha ők kapják,közben meg már megvan hogy ki kapja meg.

2012. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2016. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!