Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön össze? Már 6...

Miért nem jön össze? Már 6 hónapja próbálkozunk a párommal, de még mindig nem estem teherbe. Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél év az nem sok. Légy türelmesebb. Ha 1 év alatt sem sikerül, akkor érdemes felkeresni az orvost. Mi 5 évet vártunk a babára ;)
2012. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 év tényleg nagyon sok idő. Örülök, hogy végre összejött. :) Annyira szeretném már én is.
2012. júl. 19. 10:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 14 hónap után sikerült, pedig mindketten teljesen egészségesek vagyunk.

Türelem!

2012. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsöljetek rá, hanem dugjatok, mint a nyulak.
2012. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 hónap után sikerült most vagyok 4 hetes terhes.Biztos nektek is sikerülni fog:)
2012. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem "ne dugjatok, mint a nyulak" - ilyen tanácsot nem tudom miért kell adni intelligens embereknek, a túl sűrű sex egyáltalán nem javítja a teherbeesést!!!Sőt!!!2-3 naponkénti együttlét a peteérés idején!Ha azt nem tudod kiszámolni, akkor érdemes egy ovulációs naptárat / tesztet beszerezni!Szedjél naponta 1/2 folsavat a 3 mg-ból, és B-vitamin komplexet, segíteti a szervezet felkészülését, hogy kisbabádat a lehető legjobb körülmények között fogadhasd!Sok sikert kívánok!Egy szintén próbálkozó nőci:-)
2012. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Neked is sok sikert. Van valami praktika még esetleg amit ezen kívül alkalmazni lehet? Barátcserje kapszula?
2012. júl. 19. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi most elkezdtük a férjemmel szedni a Maca Vibe-t, kicsit drága - 5000. Ft 100 szemes - a férjem naponta 2 én 1 szedek.Javítja a sexuális étvágyat, ezenkívül bizonyítottan jó hatással vana szervezetre is, erősíti a méhet, és felturbózza a spermiumokat. Jobb lesz a mozgásuk, alakjuk, egyszerűen egészségesek lesznek!Párod kerülje a forró fürdőt, szűk alsóneműt, és egészséges ételek neki is,minimális kávé, no cigi, no alkohol!!!:-)Persze azért néha pici pezsgőzés belefér!Sok sikert:-)
2012. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Szerencsére a párom sem dohányzik, nem is iszik, a kávét meg ki nem állhatja.... :) Orvoshoz elmenjek szerintetek?
2012. júl. 20. 06:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most is azt tanácsolom, az a fél év még nem olyan sok, várj türelemmel, össze fog jönni a baba, ha nem görcsölsz rá. De ha megnyugtat téged egy alapos kivizsgálás, akkor menj el nyugodtan...ha jó orvosod van, meg fog érteni, kivizsgál és legalább megnyugszol!
2012. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!