Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mitévö legyek mert...

Nem tudom mitévö legyek mert már nagyon szeretnék babát a párommal de nem jön össze. Egy jo ideje probálkozunk már de semmi. Mit tegyek? Elvagyok keseredve. Mivel probálkozzak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, menj el egy jó nőgyógyászhoz. Sokszor egészen egyszerűen orvosolható problémák miatt nem sikerül.

Ő kivizsgál mindkettőtöket, és akkor legalább tudni fogjátok, van-e egészségügyi oka.

Mióta nem sikerül?

2009. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én aztán tudom mit érzel!Én is elvagyok keseredve!!!azt ajánlom hogy menj dokihoz!én tul sokat vártam 1 évet mire elmentem dokihoz!!!Nagyon bánom hogy nem mentem el korábban mert akkor már tuti nem itt tartanánk!Tudom rosz érzés de ha nemsikerül akkor van valami gond!És ezt kikell deriteni mert ha baj van akkor nincs baba!!!

És a mi lelkünk csak akkor lesz nyugodt ha gyermekünk lesz!Nő életében egyik legborzasztobb dolog ha nemlehet gyereke!mi 2 éve probálkozunk!most már a vége felé járunk ugyérzem!

2009. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát olyan jo féléve probálkozunk,de nem sikerül.A nögyogyász szerint minden rendbe van nálam.
2009. márc. 10. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
idd a palástfü teát rétöl menszesz elsö napjátol péig cickafarkot én is 2 honapja iszom és ma pozitivat teszteltem 6 honapra jött össze nekünk is a baba. meg nem szabad görcsölni én is kéretem a nödokimat küldjön el vizsgálatra minket mert nem jön össze a baba 5 honapja már.el küldte páromat sperma vizsgálatra tökéletes eredménye van. engem hormon vizsgálatra ciklus 21.napján tegnap lett kész meg menszesz 3.napján kellett volna megint vérvételre.de szerencsére nem jött meg 4 napja már ma hajnalban teszteltem +.szerintem a tea sokat be segitett mert a palástfü a beágyzodást segiti elö.napi 2dl reggel este iszom kortyolgatva.probáld ki.
2009. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pétöl idd a palástfü teát ciklus elsö napján cickafarkot péig. elözö válaszolo vagyok.
2009. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)probálkozok.Ha sikerül szolok nektek:)
2009. márc. 10. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!