Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális ha valakinek...

Az normális ha valakinek hüvelybemenettől nézve 3-4centire ott a méhszáj? Menzesz után 2nappal? Nincs túl kívül?

Figyelt kérdés

#méhszáj #túl közel #pár centire
2012. júl. 19. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki önjelölt nőgyógyász??? Nem éred el magadnak a méhszájat.
2012. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor méhsüllyedésed vagy hüvelyfalsüllyedésed van!
2012. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, egy kicsit tényleg lenn van. Szültél már? Először tapasztalsz ilyet magadon? Végzel fizikai munkát? Emelésre gondolok főleg.

Nézesd meg magad, ha tényleg süllyedésed lenne (ami fizikai ráhatás nélkül, mint pl szülés, vagy kemény meló elég ritka), akkor még időben tudsz ellene tenni.


Ja még annyit, hogy hány éves vagy? Klimax hozhat még ilyet, de gondolom ha ide írsz, erről nincs szó.

2012. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szültem már igen,38éves vagyok.Nem vagyok önjelölt nőgyógyász csak szeretném megismerni a testem,ennyi idősen..:)
2012. júl. 19. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen normális. Én is 37 vagyok, kétszer szültem és nekünk, aki már szült, sokkal lejjebb van a méhszájunk. Én is elérem az ujjbegyemme, és igen, van amikor akár 3 cm-re van a méhszáj a hüvelybemenettől.


Minden rendben van ezzel :)

2012. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)köszi!!
2012. júl. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!