Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, tegnap este...

26 hetes vagyok, tegnap este két órán keresztül 20 percenként erős menstruációra emlékeztető görcseim voltak. Kicsit megijedtem, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,maguk a görcsök mostanában normálisak,mert készül a méhem,de ez a rendszeresség volt nagyon ijesztő tegnap.

2012. jún. 27. 07:47
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Közben most érzem,hogy megint kezdődik.. :(
2012. jún. 27. 07:49
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
A méhed készül, de a menstruációs görcsök nem biztos, hogy normálisak. Egy kis keményedés meg méhösszehúzódás belefér, de a 20 percenkénti görcsök nem biztos.
2012. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a dokid,ha nincs menj be a kórházba,egy utat megér!
2012. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,én is a dokin gondolkozom,az sztk nincs messze,de nem foglalkoznak velem,mindig elintéznek annyival,hogy magnézium,és meg sem vizsgálnak. Nem tudom,hová forduljak,hogy tényleg megnézzenek,magándokira most nincs pénzünk,párom dolgozik,nála van csak kp. Egy görcs kb.1 percig tart. Magándoki és a normál terhesgondozáson kívül nincs más lehetőségem pénz nélkül?
2012. jún. 27. 07:56
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Kórház nincs a közeletekben? Ez nem biztos, hogy normális tünet!
2012. jún. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Kicsit messze van BKV-val,de elmegyek,ha arról van szó,csak nem tudom,ott mit kell mondani,miért jöttem? Ott is megvizsgálnak? Első babámat várom,így nem nagyon tudom,hogy mit,hogyan kell. Kiskönyv szerint a Bajcsy Zsilinszky kórház az illetékes. (albérletben lakunk)
2012. jún. 27. 08:06
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kórház!Még nem kellene szülnöd...nagyon nem!
2012. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Menj be az sztk-ba, mondd el mi a bajod! Azt is hogy rendszeres, és hogy milyen időközönként meddig tart!

Könnyen lehet baj, simán beindulhat a szülés akár 26 hetesen is!

Az pedig hogy időközönként, és ilyen hosszan tartanak nem a görcsölt nem jó jel!

Menj be, lény magabiztos, ne hagyd magad lerázni, biztos megvizsgálnak! Én is voltam így hogy fájdogált, megvizsgált kézzel, nst, ultrahang...

De csak jósló fájásaim voltak!

Inkább feleslegesen menj be!

2000 Ft-id sincs otthon?

Ha egy borítékba berakod, bemész az orvoshoz, oda adod neki előre, egyből készségesebbek!

2012. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Menj a kórházba és mondd el a tüneteid, ne várj! A Balcsy jó!
2012. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, Bajcsyt akartam írni!
2012. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!